bugün

bugün üniversiteye gelip hiç derse girmeyip ortam yaptıktan sonra burayı bir buluşma mekanı olarak kullandığımın farkına vardım. ilk seneler bu olay yoktu ama 3.sınıfta zirvelerdeyim . finaller de yaklaştığından korktuğum bir olaydır.
mallıktır. yarın tırmalar. evet.
derse girmeyen öğrenci de suç yok o dersin hocasında suçtur... sevilen güzel geçen derse koşarak gider öğrenci.
okula gitmeyip derse girmekten daha saçma değildir.
Derse girmeyip çaycıda muhteşem davuttan hiç bilinmeyen bilgiler öğrenmek tabii ki uygurca dersine girmekten daha güzel.
üniversitede amacın kendine bir şeyler katmak olduğu hususunda hemfikirsek, belkide olması gerekendir.
ben malım demenin başka yolları da var elbet.
benim açımdan lisede ilk iki saat, üniversitede derslerin %90'ını kapsayan hebele hübele, ne biçim tanım bu aq.
Nefret ettiğin hocanın dersi varsa normal olandır. Ben özellikle ... dersinin hocasından nefret ettiğim için derse girmiyorum.
liselilerin yapamayacagı şeydir.
derse girmemenin keyfine varabilmek için yaptığım eylem.evdeyken bu özgürlüğü hissedemiyorum, illa herkesin derse girdiğini göreceğim ben de kapıdan döneceğim.
sofraya oturup yememek kadar saçma bir eylemdir. çünkü oraya gelmek için Zaman harcamışlardır. daha sonra çok yüksek ihtimal pişmanlığını yaşayacaklardır. anarşist eğilimli davranışları otorite için gittikleri yerde gerçekleştirdikleri için eğitim hayatım boyunca bu tiplere gerizekalı gözüyle baktım.
güncel Önemli Başlıklar