bugün

okulun normal eğitim süresinde bitmesine vesile olan gıcık hocalardır bunlar.
(bkz: mezun olur olmaz cinslik yapan hocayi dovmek)
(bkz: hoca bana taktı)
(bkz: ebru ertaş)*
iki kelimeyle rauf versan
lise diplomasını iki yıl sonra aldırtan hocalardır.

metin yığınak

iş bu entrynin geri kalanını iki kişiyi ilgilendirir. feryattır.

fizik dersinden geçemeyen tek öğrenci olacak kadar yaptıklarım için üzgünüm.
bi rahat bıraksaydın da bu entryleri öğrenci evinden atsaydık be canım hocam...

sömestır sınavlarında gömüşmek üzere. sizi seven ironik öğrenciniz...
(bkz: musa şenel)
eskişehir anadolu üniversitesi mmf* de okuyan herkes bilir.

bir de bizim dönemimizde*, çevrenin*serap kara vardı, o da felaketti! son sınıfta 120 kişinin birden hocanın kapısında ağladığını görmüşümdür, nny* ise giren şemsiyenin açılmayacağı misali takılmıştır, lakin o 120 kişinin ağlaması nny* nin de işine yaramış, garip bir şekilde dersi geçmiştir.***
sehban kartal.
uludağ üniversitesi'nden ekonometri hocası Sacit ERtaş bu kategoriye giren bir hocadır.
odtü matematik bölümü hocalarından safak alpay tam da bu sekilde sınıflandırılabilirdi ancak. tabi daha detaylı bilgi isteyenler bölümde 4 sınıf yada uzatmalı olan ögrencilere danısabilirler. *
(bkz: irfan kaya ülger)
kocaeli uluslararası ilişkiler bölümü hocası. okulu uzatmama sebep olan 3 dersin de hocasıydı kendisi.
(bkz: göksel erdem)
sülalesi özellikle saygıdeğer valideleri saygıyla anılan hocalardır.

(bkz: mustafa yüce)
(bkz: mustafa canbaz)
(bkz: Mehmet genç)
4.sinif ogrencisini 1.siniftaki kiytirik fizik dersinden defalarca birakan serefsizlik abidesi tekin dir efendim. Kesin uzadi kesin.
Not:her fakultenin hocasi kendi fakultesinde takilsin arkadas, ne lan bu baska fakulte hocalarindan cektigimiz.
bana 'sen gereksiz işler müdürü müsün?' şeklindeki soru cümlesine karşılık kendisine yönelttiğim 'bu ders gereksizse sen neden burdasın?' soru cümlesiyle birlikte cevap bulamayıp yaz okuluna terfi ettiren hocadır.

arabasının bir bijonunda hala benim param var, döndür bakalım döndür.
N. G. Kahveci
Fazla söze gerek yok.
güncel Önemli Başlıklar