okul servisinde böğürerek konser veren kızlar

 1. ?.
  ümüklerini sıkmayı, ya da bir kaşık suda boğmayı hayal ettiğim kızlardır. evet evet... ciddi cinayet hayalleri kuruyorum bu kaknem suratlı şapşallar sürüsü ile ilgili. yavrum nedir sizin insanlara
  ettiğiniz bu çin işkencesi. allah bu servis şöförlerine sabır versin. ulan beş para etmez cırtlamış seslerinizle günün modası her şerkıyı ellerinizi gökyüzüne kaldırıp dua eder gibi icra etmeye mecbur musunuz lan siz! "yavrum bi susun, bi hanım olun biraz" diyeceğim ama nerdeee! bazen, bazıları o kadar cıvıyor, o kadar cıvıyor ki sonunda inek boku kıvamına erişiyor.
  nasıl iş bu lan! her sabah ve her akşam 1-2 saatlik servis yolunda servis çeken zavallı şoföre ve erkek öğrencilere reva mıdır bu? günün modası olmuş aynı boktan şarkıları çaldırıp her gün aynı berbat seslerinizle beyin loblarını yakmaya ne hakkınız var sizin be!
  #5766637 :)
 2. ?.
  serviste futbol muhabeti yapan erkek ögrenciler ve arabesk dinleyen servis söförlerinden intikam alan kizlardir.

  dipnot: kiz degilim, feminist hic degilim.
  #5766716 :)
 3. ?.
  üniversite yıllarında dağıtacak kızlardır.
  #5766721 :)
 4. ?.
  sesleri berbattır. utanmazlar ama. avazı çıkığı kadar bağırmak eylemini harfiyen uygularlar hergün.

  ama ben çoook severim onları.

  sabahın 8 inde hergün servise geç kalan, saçımı serviste yapıp ayakkabılarımı serviste bağlayan ve hatta serviste kahvaltı yapan biri olarak onlara muhtacım.
  uyanamıyorum lan onlar olmasa.
  her serviste var mıdır bilmem ama 4 yıllık lise hayatım boyunca 2 adet mevcuttu bunlardan. sabah akşam demeden şarkı söylerlerdi böğürerek. allah'tan bir ceza zavallı öğrencilere.
  #5766757 :)
 5. ?.
  hele ki sevgililerinden ayrılmışlar ve servis şöförüne verdiği kasette bir duygusal şarkı çalıyorsa, değmeyin keyiflerine.

  p.s. : kaset mi kaldı lan ? seslerini duyar gibiyim. ben yaşlanmışım.
  #5766824 :)
 6. ?.
  (bkz: öğrencilerin okuldan soğuma sebebi)
  (bkz: velilerin bir türlü çözemediği okula gitme korkusu)

  gibi şeylere neden olan etmen.
  #5766892 :)
 7. 1.
  bunlar ekseriyetle çirkin kızlardır. çirkinlikleriyle orantılı olarak her türlü kozmetik ürünle haşır neşirdirler. elleri sürekli telefonlarındadır, çirkinlikleriyle ters orantılı olarak da ikili ilişkilerde yüksek lisans seviyesinde bilgi ve tecrübe sahibi olduklarını ıspatlama yönünde bir çabaları vardır. servis şöförüyle açıklanamaz bir bağları bulunur. servis ahalisinde; özellikle servisin etliye sütlüye bulaşmayan, kaba tabirle ezik sayılabilecek erkek öğrencileri üzerinde garip bir baskı ve üstünlükleri vardır. kendileri dışında kalan varsa kızlarla aralarında çekememezlik hakimdir. bu böğürerek konser verme eylemi örnek vermek gerekirse aşağı yukarı camlarına siyah film çekilmiş beyaz şahin'e abartı bir ses sitemi kurup içine doluşulan arabada abuk sabuk şarkıları son ses dinlemeye denk gelir. * *
  #5766902 :)
 8. 2.
  bi de tonaliteyi tutturup aynı yerden söyleyebilseler, o servislerin şoforleri daha geç işitme kaybına ugrardı
  #10484418 :)