bugün

üzerimdeki emeğini ödeyemeceğim site. ekmeğini çok yedim.
dating sitesi. ilginç bir ortam var. profili doldururken samimi şeyler yazarsanız kimse bakmaz. ama ben en iyiyim, güzel değilsen yazma dersen kızlar mesaj atıyor. balık çok.
başlığa girmeden önce prezervatif markası sandığım dating sitesi.
bu sitedeki kimseyle buluşmadım hatta bana yazanlar dışında kimseyle mesajlaşmadım. benim için eğlenceli kısmı profilleri incelemek ve eşleşmek olan sitedir.
okcupid websitesi olarak tinder'dan çok önce bile vardı, hatta 16 senelik bir mazisi var fakat hiç bir dating uygulamasından doğru insanı bulabileceğimi sanmıyorum, hele bu türkiye'de az kullanılan uygumalar ful bayrampaşalı hatice/samet doludur o yüzden almayayım. tenks.
Kızların yazmadığı uygulama. Dating appten medet umacak kadar düşmemeliydim.
Ne demek şimdi okcupid. Anlamını bilen varmı.
Okstupid.
Diğer partner bulma siteleri gibi kolpa.
eşleşme alınıyor, not gönderme olayı güzel,konuştuğum birkaç kız vardı buluşmak üzereydim sonra aniden sevgili yapınca sildim, şimdi tekrar sahalardayız.
Pandeminin başından beri kullandığım ve çokça sevdiğim bir tanışma sitesi;

çok sayıda test içeriyor, yüzlerce ve sürekli güncelleniyor, buna göre ortak ilgi alanındaki onlan kişilerle uyumlamaya göre eşleşiliyor.

karşı tarafa intro yazabiliyoruz, isterlerse "konuşmaya başla" diyerek, bizimle konuşuyorlar.

haftada en az 6-7 eşleşme alıyorum, sürekli olarak birileriyle sohbetin uzaması çok zor oluyor, kadınlar hep karşıdan sohbetin devam ettirilmesini beklemekte fakat üç tanesiyle instagramlarımıza ekleşsek de yine de iki yabancı gibi, konuşmadan listelerimizde durmaya devam ediyoruz.

ben buna şey diyorum; "ölümlü sohbetler ve karşılaşmalar" elbet bitiyor...

şimdiye kadar bu tarz sitelerden sadece birinden biriyle 3 senedir yazışıyoruz, şans işi, frekansların uyuşması zor iş, kırk yılda bir olunca da değerini bilmeli, ben şahsen biliyorum.

Hayalim birgün o'nunla yüzyüze gelebilmek.

farklı şehirler ve imkânsızlıklar hayatın acı gerçeklerinden fakat kimbilir, yaşamaya devam, bir umut hep var...