bugün

(bkz: okaliptüs)
4.nesil yazar.*
hosgelmiş demek istediğim yazar*.
üslübu bir yerden tanıdık gelsede, güldüren yazarlardan...
entryleriyle dikkatimi çekmiş ayrıca cumhuriyetine sahip çıkan yazarlardan...
özellikle siyasi konularda sıklıkla aynı fikirleri savunduğumuz yazar.
draje ve şekerlerde, şimdi uludag sözlükte.
özellikle bu ağacın uludağ sözlük bölgesinde yetişenlerinin ayar verme özelliği de varmış.
(#1560887) entrysini ayakta alkışladığım ve bu noktadaki düşüncelerini paylaştığım yazar.
çok güzel entryleri olan süper yazar, aynı fikirleri paylaşıp bir türlü yazıya dökemediğim şeyleri direk sözlüğe taşıması çok güzel birşey, sözlükten kopmaması dileğiyle.
tekrar aramizda ve yanimizda görmekten dolayi çok mutlu olduğum yazar.
görüşlerimizin aynı olmasından dolayı muhabbetim olan, çok değerli düşünce ve entrylere sahip yazar.
ocalipfıss çağrışımı yapan, sol framein ebesini seven yazarlardan..*
izmir civarlarında da oldukça çok olan bir ağaç çeşidi. kabukları dallarından çok kolay ayrılıyor.prüzsüz bir dal üzeyi vardır. çabuk gelişir. kırılgandır. kalın dallarına bile güvenmemek gerektir.
(bkz: denedim ordan biliyorum)
(bkz: ağaçtan düşmek)
uzun zamandır başlıklarda karşılaşamadığım yazar. en kısa zamanda tekrar aynı başlık altında buluşup çaylak oluncaya dek mücadele etmeyi dilediğim yazardır. *
didim altınkum' da birinci sınıf bir tatil köyünün ismi . fransız turist ağırlıklı bir portföyü olan tatil köyü enteresan hizmetler sunuyor.

fransız turistle sabaha kadar bilek güreşi yapan bel boy

kocasını uyutan fransız turistle plajda insan haklarını tartışan vale

yunan felsefesi kitabını parçalayıp kokteyle katan barmeid

müşterilerin tangalarını çitilemeyi görev addetmiş çamaşırcı
takip ettiğim sürece aynı kulvarda aynı yöne doğru koştuğumuzu gördüğüm ve bundan pek bi haz duyduğum kimine atatürk türkiyesi'nin genci, kimilerinin kadim dostu, kimilerinin melun insanı.
bana kalırsa ne bir fanatiklik ne de bir sevr paranoyası; türkiye cumhuriyeti'nin atatürk'üne sahip çıkan genci. yazılarının devamını dilerim.
izmir'de yazlar başka olur zirvesi'ne geleceği konusunda bir çok insanla olan randevusunu iptal ederek zirve için kendisine yer ayırtan yazardır.
çılgınlar kampı havasındaki tatil köyü.
didim de basinda club olan enteresan tatil köyü.biraz küçükken gidilmis oldugundan enteresaniklari simdi düsününce daha enteresan geliyor.
kendisini değiştirmeye hiç gerek olmayan yazar. duruşu net ve sağlam. değişimsiz nice günler dostum.

unutmadan kardeşim,
devede de boy var da, koca sürüsünü bir eşşek çekiyor.
koca deve sürüsünü bir eşşek çekermiş ya hani...

onu hatırlatan yazar kardeşimiz..
birileri eşek dedi de aklıma geldi be ocaliptus'cum. ne mal vardır sende? hazır sende bekarken, etrafta koca arama bahanesi ile dolaşırken sağda solda "medeni halim bekar" diyen tiplerde varken.

evlensene be koçum..
ayarı yiyenleri toprak altından çıkıp parlatılmış antikalar gibi ışıl ışıl yapan değerli yazar arkadaşım. öyle ki bu ayar yiyenler hemen birşeyler yazma ihtiyacı hissederek kendilerini belli ediverirler. * * çok sağlam tavrı duruşu ve yazıları vardır, güneş balçıkla sıvanmaz. *
yazar analizi:

(bkz: caylak)