bugün

Şüphesiz ki yine aynı vekil. Biri bunu durdursun. Evet.

Haberleşme Faturalarıyla Tartışılan Vekilin Ocak Ayı Faturası: 800 Bin Lira.

http://www.sondakika.com/...artisilan-chp-li-9218290/
diğer başkanlık divanı üyesi vekillerin faturalarını da yayınlasınlar bir zahmet!
Chp yi tek başına bitirecek kadının telefon harcamasidir. Yazık valla üzülüyom partime.
800bin lira nasıl telefon faturası gelebilir? Hayır yani napıcak da gelecek?
Bu vekilin iNTERNET paketi varmı acaba whatsapp diye bir şey var sınırsız konuşabilirdi.
Bundan sonra dikkat ederim diyen bu kadın değil miydi? Ocak ayında dikkat etmiş hali mi bu?
Kim bilir daha kaç binler ödüyoruz.
Vekillere bu konuda kısıtlama getirilmeli. Savunduğum partiden böyle insanların çıkması üzücü. Başkalarına hırsız derken insan arada kendine de bakmalı.
O paraya uydu kiralanır amk.
Şu faturayı yayınlasalar biz de öğrensek. Bunlar 7/24 telefonla konuşsalar iddia ediyorum bu sayılar gelmez. Mesaj konusunda da çoklu paketler var. Şimdi bunların yardımcıları falan da var. Demiyor mu efendim bu ay şu kadar bir arama oldu vs. Veya efendim şöyle bir yöntem izleyebilirsiniz. Daha ucuz ve etkili diye. Şu faturaların detaylarını paylaşsalar da öğrensek dediğim durum.
eğer o kadın o faturayı cebinden ödeyip istifa etmezse chp ye verdiğim tüm oylar haram zıkkım olsun.

aha buraya da yazıyorum daha da vermem oy moy. heyyy kılıçdaroğlu 'göreve' lütfen.
görsel

kılıçdaroğlu, vekilin tbmm başkanlık divanından istifasını istemiş.

eyyam yapma kılıçdaroğlu, o vekil hem milletvekilliğinden istifa etmeli hem de o faturaları cebinden ödemeli. kredi mi alacak, evini arsasını mı satacak, ne yaparsa yapacak. az dik dur. senin ve vekillerinin chp'nin adını bu şekilde karalamaya, karalatmaya ve öküz altında buzağı arayan akplilere söz söyletmeye hakkı yok. yeter be. evet.
Böyle salakları kim chp ye alıp bunlar üzerinden anti propaganda yapılmasına malzeme veriyorsa onun ben amk. Art niyetli değil bildiğin salak vekildir. Kimse o faturadan kendine ve ya başkasına çıkar sağlamaz. Yaptığı düpedüz ahmahlıktır ve israftır. Bu kadar ucuz kozlar vermeyin.
görsel
beyler torrenti açık unuttum ama kota dolmamış.
bildiğim kadarıyla sadece telefon değil iletişim, mektup telgraf falan masraflarının tutarıdır, bu 1 tl bile olsa neden benim vergimle ödeniyor amk. 1 tl bile olsa bak.
her zaman diyorum bizim problemimiz sağ sol problemi değil bizim problemimiz insan yetiştirme sorunu, ahlaklı dürüst insana salak enayi gözüyle bakılan bir ülkedeyiz.
bimcell kullansınlar. tarifesiz kullanıyor bunlar. (vekil veya insan demek istemedim saygılar)
Ben bu vekilin eşi olsam kesin aldatıyor tribine girerdim. Birkaç kişiyle hem de. Başka nasıl gelecek bu fatura?
herkese istifaya davet eden partinin vekili. paso yurt dışı konuşuyor galiba.
herkes bir vekilin yaptığını konuşuyor ama yasalara aykırı bir durun yok bunu fark etmiyorlar. burda asıl konuşulması gereken konu sınırsız bir imkan sunulması bu vekil gibi meclis divanında bulunan diğer vekillere. bu hak neden verilmiş bu hiç konuşulmuyor yada diğer vekillere neden bakılmıyor bir vekilin bu kadarsa diğerleri de pek az değildir bunlardan. zaten milletvekillerine o kadar olanak sağlanıyor ki bir de ailelerine de sağlanıyor bunlar ve denetim de olmayınca para nereye gidiyor halkın belli değil. tabi biz hala milletvekilinin bu yaptığını konuşalım bu daha önemliydi zaten. bir de bu milletvekilinin o parayı kendi cebinden o bütçeye eklemesi yapılması gereken ve istifa da etmeli.
Hesapladım
Dakikası 18 tl den ay boyu hiç kapamadan konuşması gerekiyor.
Bildiğimiz hiçbiryerin Dakikası 18 tl değil.
imkansızı başarmış.
Ya da Türk telekomu taksitle satın alıyor.
Bu gereksiz tüm secmenlere yılbaşı kartı atmıştır.

Sağcısı solcusu şu gariban milleti yiye yiye doymadılar ya!

Ne diyelim gün olur devran döner elbet
Chp de adam akıllı insanlar olsa zaten şimdi bu halde olmazdık o yüzden normal yani.
bulunduğu görevden de chp den de derhal istifa etmelidir. etmezse halka geldiğinde halk hatırlatacaktır. yazık. yolsuzluk yapıyorsunuz diye bağırırken kendileri yolsuzluk yapıyorlar. meclisteki hiç bir partiye oy atılmaz net.
Kendi faturam yetmiyor bi de bu kadınınkini ödüyorum .
güncel Önemli Başlıklar