bugün

abdurrahman dilipak'ın bugünkü yazısında bahsettiği olay.
https://www.yeniakit.com....nde-bir-cennet-29320.html

dünya nüfusundan bahsediyor.
Keşke yapılsa başka türlü bu ülkeden bir bok olmaz.
götümle güldüm. mehdi, nüfus kontrolü, yeni dünya düzeni falan filan.
az biraz insanda zeka kırıntısı olsun amk.
Ben evlenmedim daha çocuklarım olsun çok istiyorum.
Destekleyen keltoşların dikkatli olması gereken proje. Yok edilecekler listesinde en üst sıralarda yer alıyor olabilirler. Mala davara hayrı olmayan prim uzmanlarını kim ne yapsın lan *
büyük ihtimalle dilipak, dan brown' ın cehennem romanını yeni okudu ve bertrand zobrist karakterinden etkilendi.
Katılıyorum sadece din bezirganlarının kısırlaştılması lazım.Bu olursa kurtuluruz.
Dün hastanede ilaç kokusundan beyin amcıklaması geçirmiş bir dayının sözü geldi aklıma. Amarigalılar bizim gen haritamızı çıkarttı dedi ve laf bir anda gdo'lu ürünlere geldi derken peygamber efendimiz felan diye devam etti.

Yahu senin embesil genini ne yapsınlar amk. En fazla yeni kuşaklar sizin gibi embesil olmasın diye çabalarlar.

Dilipak yalamasında da aynı durum söz konusu.
bir devrim veya kırılma noktası gerekiyor artık dünyaya. yoksa bu gidişle insanlık kendini yok edecek. gerçi yok etse daha iyi de.
Konulu dizisi vardır.

(bkz: utopia)
akit gazetesi yazdığını görünce okumadım.
Üstte ortamların suratsızı çomar dayının gen haritası muhabbetini anlatmış.

Bu bir bakıma doğru çünkü bazı biyolojik hastalıklar özellikle bir ırka daha çok bulaşıyor.
Örneğin AIDS genelde zencilere beyazlardan daha yüksek oranda bulaşıyor.

Fakat bizim gen haritamız Avrupa' nın en karışık gen haritası olduğu için de kimse bize özel bir biyolojik silah yapamaz.
Eğer safkan bir orta Asya'lı olsaydık yaparlardı. Ama bize böyle bir silah kullanmak isteyen aynı zamanda tüm Balkan, Kafkas, Ortadoğu, Anadolu ve asya ırklarına da zarar verir.
3 ağustos 2019 abdurrahman dilipak'in avengers:Infinity War izlemesi
görsel
Bu ülkenin en büyük sorunu bu işte kimse eğitim verip kontrol etmeyi düşünmüyor bunun yerine yasak. Mesela insanlara cinsel sağlık eğitimi verelim, aile planlaması uygulamalarını her evlenen çifte verelim yok milleti kısırlaştıralım. insanlar bunu köyde afedersiniz ama eşeklere yapıyorlar.

Ha illa birilerini kısırlaştıracaksak tecavüzcü ve pedofililerden başlayalım. Pardon onları kısırlaştırmak işinize gelmezdi değil mi sonra ensar dan falanda kısır edilecekler çıkar mazallah.
Zaten sağlıksız beslenmedir hormonlu gıdadır bunun gibi bir çok biyolojik zararla çocuk sahibi olmak baya bir zorlaştı. Doktorlar her hamileliğin riskli hamilelik sınıfında olduğunu söyleyerek kontrol altında tutuyor. Yazıyı okumadım akit yazmış anladığım kadarıyla komplo teorileriyle dolu bir yazı. Bunlara hiç gerek yok zaten şu dönemde.
Chemtrails ile günümüzde yapılmakta.
Olması gerekendir. Aksi halde böyle giderse bu dünya bize yetmez. Kontrolsüz çoğalma marifet sayılmamalıdır. Hiçbir şey sonsuz değildir. Tükete tükete dünyayı yok ediyoruz. Nüfus artışının politikalarla durdurulması ve kontrol altına alınması gerekir.

Özellikle Çin, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerden başlanılması uygundur.
Ilk basta destekledim. Yaziyi okudukca “yuh“ dedim.

Evet, dünya su an bize daha güzel bir yasam vermek icin sinirlarini zorluyor. 1 milyar insan yeterli. Hadi bizim abdurrahman'in dedigi gibi olsun. 500 milyon.
“kisirlastirmaya benden baslasinlar“ dedim hemen.

Yaziyi okumaya devam ettim.
Cennet cehnnem kavramlari, bu dünya ve seytan temalarina deginmis. Yaziyi okudukca; abdo'nun sacmalamaya basladigini gördüm. Bazi anektodlarda bulunmus kaynak sunmamis. Bir yazar icin büyük eksiklik. Gdo'dan genomdan, dans elbiselerinden felan bahsetmis. Yazi sonuna dogru anliyorsunuz ki; abdurrahman korkuyor.

Abdo, madem bu dünya icin yasamiyorsun; neden korkuyorsun? Dünya nüfusunun en cok artis gösterdigi ülkeler müslüman bile degil.
(bkz: yetiş ya thanos)
suriyelilerden başlasınlar lütfen.
Dilipak'ın Dan Brown okuduğunun kanıtıdır.
(bkz: beyin işlemlerini başlatın)