bugün

Adını yazarken harf atlayan embesillerce eleştirilen biridir.
Hamaset edebiyatıyla suçlanabilecek en son kişidir.
14 temmuz gecesi kaçmak için almanya'dan uçuş izni istediği pek çok saygıdeğer avrupa gazetesinde yazılan, ülkenin batma noktasına gelmesinin en büyük sorumlusu olan kişinin davranışlarını analiz ederek görevini layığıyla yapan az sayıdaki akademisyenden biridir.
Ölen insanlar cumhurbaşkanından daha mi degersiz dedigi icin programdan kovulmuştur. Net.

Sehit kelimesi işin sıvasıdır.
programa baktım kadın şehit dememiş diye çıldırıyorlar. kardeşim kadın olaylara böyle bakarsak perde arkasını göremeyiz diyor. ne yargılanması? mecbur mu şehit demeye? ve nerede dalga geçmiş? ohal sayesinde elinize fırsat geçti kendinden olmayan herkesi derdest mi edeceksiniz? bop eşbaşkanı olan şahsa neden güveneyim? bunlar ortaklaşa muhalif avı için ergenekon balyoz gibi davaları kullanmadılar mı?
"ayrılması rica edildiği" programda karşısında oturan tinercinin teki "manevi açıklama yapın bilimsel konuşmak zorunda değilsiniz" dedi. bu tinercinin karşısında oturan insan bir profesör ve gayet doğru argümanlarla neden şehit demediğini açıklıyor. ateist biri ahiretin varlığına inanmadığı için bile sırf şehitlik kavramını anlamsız bulup kullanmıyor olabilir. senin ne haddine "şehit de, manevi açıklama yap" demek beyinsiz? mevcut durum hakkında neden-sonuç ilişkisini kafasında kuramayan adam kasti olarak oraya çıkmış ah darbe vah darbe nidaları atıyor.

"cui bono?" arkadaşlar. yeni türkiye'de boş kafalı olup istemediğini kolayca linç eden insanlar bu sorunun cevabı işte.
Hala askerin kafası kesildi diyen karı müsfettesi seni prof yapanın amk.
ölen insanlar üzerinden şehit edebiyatı yapıp halkın manevi yönünü sömüren kan emicilerin karşısında kimseden korkusu olmadan görüşlerini objektif bir açıdan belirtmiş ve bunun üzerine haber türk yayınından kovulmuştur. kadının kafası kesilmiş er olayı dışında hiçbir provakatif beyanı yok, olayı sadece fetonun askerleri geldi darbe yapmaya çalıştı gibi sığ ve yüzeysel bir açıdan almıyor gayet akılcı çözümler sunarak krizi çözümlemeye çalışıyor, üzerine bir de bilimsel kimliğini muhafaza etmeye çalışarak bunu yapıyor fakat karşısındaki rte yalayıcıları çıkıp ' sen niye ölü diyorsun şehit demiyorsun, alın bunu yayından böyle saçmalık olmaz bik bik bik ' diyerek konuyu getirilmek istenen yerden epey saptırarak amaçlarına ulaşıyorlar, benim izlediğimde olayın özeti bu.

' doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ' atasözünün bu kadar yakıştığı bir olay son zamanlarda ne izledim ne duydum. hayır kovmuşsun bir de üstüne şov yapıyorsun ' bakın habertürk izleyicileri Nurşen hanımı yayından aldık aman ha bize saldırmayın ' diyerek. hoş, burada kabahat biraz da Nurşen hocadadır. çünkü yayına çıkarılacağı insanları önceden bilip, beyanlarını buna göre kullansaydı daha anlaşılır olacaktı.

ben kendisini uzun yıllardır takip eden, dinleyen, kitaplarını okuyan biri olarak o gece ölen insanlara üzüldüğünü hissedebiliyorum fakat bunun ajitasyonunu yapmayacak kadar da objektif bakabilir olaylara ki bir profesöre de bu yakışır.

kadın doktora tezini askeri darbeler üzerine yapmış, uzun yıllardır memlekette örgütlenen cemaatler konusunda araştırmalar yapmış bu hain saldırıda fikri sonuna kadar dinlenilmesi gereken yegane insanlardan biridir.
senaryo diye sallamak kolay. kara propaganda. daha ötesi iftira. daha da ötesi var o da pensilvanya da. demek ki emir almış.
onun ağzıyla konuşuyor. yoksa prof bu kadın cahil değil ya. salak da değildir herhalde. geri zekalı filan da olmaz sanırsam.

senaryo olduğuna dair bir iddiası varsa işkembeyi kübradan sallamasın kanıt getirsin orta yere koysun. ondan sonra konuşsun. bizde görelim bilelim. öyle car car car konuşmakla olmuyor bu işler. algı operasyonları bitti hoca.
keşke kovmasalardıda ne düşündüğünü öğrenebilseydik. hangi şartlarda olursak olalım fikirlere tahammül etmeliyiz.
dünkü yayın ardından hakkında jet hızında soruşturma başlatılan kadın.
(bkz: sen bizi okumuşların şerrinden koru)
değerli bir tarihçidir.
yaşanan acı olaylarla dalga geçmemiştir. savunduğu düşünce yansıttığı görüntü itibariyle söyledikleri çarpıtılmıştır. şark kurnazlığı bizans oyunları yapmayın.
bitti kardeşim bunların sahte entellektüel havaları. yemiyoruz artık bunları kimse kusura bakmasın. kadın şehit demem ben bilim ınsanıyım dıyor ama bu sözde bilim insanı ablamız belliki hiç arastırmadan twıtterdakı trolleri okuyup programa çıkmış.

şehit dersem dini yaklaşmış olurum ben bilim ınsanıyım demeyi bılıyosun ama kafa kesme safsatasına insanmışsın. yemiyo bu halk artık bunları. sıkıldı bu mıllet sız cahilsiniz ben bilim ınsanıyım diyen cahillerden.
Kadının eğitim hayatına fikirlerine yazdıklarına dair hiç fikri olmayan varlıkların eleştirdiği biliminsanıdır. Anlayamadığınız şey ölenlerin hayatlarının ne kadar değerli olduğunu belirtiyor programda ancak şehit kelimesinin her şeye pat diye yapıştırılmamasından yana zaten şehit kelimesi de tartışmaya açık bir durum o ayrı. Sizin yaşınız kadar eğitim hayatı var hem de öyle böyle değil. Bir de bazı cahil güruh kadının bakımlı olması güzel olmasından iğnelemeye çalışıyor o da ayrı komik bir taraf yok kuaföre git yok kendine sevgili bul eğri oturun doğru konuşun bu kavramların insanların düşünce hayatı ile alakası nedir? Bakımlı düşünen kadın rahatsız edici gelir değil mi ? Etrafınızdaki kadınlara benzemiyorlar ondan alışık değilsiniz galiba.

Akıllı özgürlükten yana cok da güzel insan. Alkışlıyoruz.
hangi ideolojiye sahip olursa olsun kahraman halka ve onun şehitlerine saygı duyması gereken abladır. şimdi defolsun gitsin kendi odasında sözde akademisyenliğine devam etsin. bu halk düşmanlarını tvlere çıkaranların da allah belasını versin.
fethullahçı sünni teröristleri devlete buyur edenlerin götünü yakmıştır.

sizin ödenecek daha çok diyetleriniz var anadolu çomarları. öyle iki delik götle günahlarınızdan kaçacağınızı mı sandiniz?
akp militanlarının şakşak baskısına boyun eğmedi. helal olsun, taşaklı hocaymış.
Ortamı germeye geldiği çok açık olan solcu teyze.
Abla sen git genç bir sevgili bul da negatif elektriği at vücudundan.
O şehitler olmasa bugün gidecek bir işin yoktu farkındasındır umarım.
Keşke bunun üstünü arasaydiniz okunmuş 1 dolar çıkardı bence.
En doğal hakkı olan şehitle alay etme hakkını kullanmış şahıs.

Kendine verilen bu demokratik hakkı kullandığı için kutluyoruz kendini.

Yalnız bir gün biri çıkıp da şehitle alay etme hakkını kullananı domaltıp sikme hakkını kullanırsa kimse kızmasın. Sonuçta demokrasi herkese lazım.
ortada şehit mehit yok amına koyayım. sokağa rte'nin göt kılı olmak için dökülen sakallı sözde demokrasi(!) şehitleri(!) g3 mermileriyle tank paletleriyle geberdi, havadan ateş açılarak katledilen halk ise öldürüldü, asıl şehit tatbikat diye yola çıkıp da halka tek bir kurşun sıkmadan teslim olmuş, sonra da teslim olmalarının bedelini döve döve kafası gözü yarılarak ağır yaralı halden şehitliğe terfi ederek ödemiş masum erlerimizdir.

kalkıp da bunu söyledi diye kadın hakkında karalama başlatacak olanların da gezi sırasında feto <3 rte <3 yapmaları da çok çelişkili. marmara üniversitesi de karalanmamak için akp götü yalayarak kadrolu öğretmenini satışa sunuyor resmen.

yazık vallahi yazık. demokrasinin şeriatçılar eliyle savunulduğu zamanları da görecektik demek. yakında Allah'ın demokrasisi diye de isim değiştirip değiştirip sunarlar demedi demeyin. saygılar.
provokatördür. açıkacası bir terörsevere benziyor.
Halbuki kadın, insanların ölmesinden rahatsız. Böyle baģırıp , car car konuşunca haklı olduğunu sanıyor bu insanlar. Dinlemeye , duymaya tahammülleri yok. Nasıl olsa yetki onlar da. Her şey onların yanında. Kalkıp " demokrasi " den bahsediyorlar bir de.

Sen hiç ateş böceği gördün mü? Den bir iki replik geldi aklıma :

" ben bağırırım ben halk partiliyim."

" ben ezenlerdenim. Neden? Ezilenler hep öyle yapmıyor mu?"

işte toplumda olan bitenin özeti.
Demohrasiye karşı tutum gösterdiği aleni. Demiş ki "paralelcilerin devlete sızmasında önemli görevlerde bulunmasında mevcut hükümetin de suçu var".... Buna kargalar bile güler eyyy nurşen mazıcı sen kimsin ya!
içerik bulunamadı.
acilen sorgulanması gereken prof. bildiği var ki bu sözleri söyleyebiliyor;

http://www.ensonhaber.com...asagiladi-2016-07-25.html
habertürk yayınından kovulan kişi.

http://medyanoz.org/haber...-Mazici-yi-Yayindan-Kovdu
Aslandır aslan.
Tam da benim düşüncelerime tercüman oldu.
Ece ktipiyozu da geri adım attıracak aklı sıra.
Olaydan karlı çıkan kim? Asıl soru budur.