bugün

gözleri bozuk olup da gözlük kullanan kişilerin kullanabileceği güneş gözlükleridir. yaz aylarında olmazsa olmaz gibi bişeydir. lens kullanılıyorsa pek gerek yoktur.
şahıs güneş ışığından rahatsız olmadığı bir ortamda olsa bile gözlük değiştirmeye üşeneceğinden gözünden çıkartmaz numaralı güneş gözlüğünü. adeta bütünleşir. gözlük karizması yapar. en azından öyle sanılır.
mükemmel bir zımbırtı. bu yaz kullanmaya başladım çok da memnun kaldım. güneş gözlüğü karizma için takılmaz gözlerin sağlığı için takılır..
Gözleri bozuk olan insanlar için üretilmiş, özel yapım güneş gözlüğü.
Adam gibi yaptırın göz şakaya gelmez. Benim var. Uzun yolda lazım oluyor falan çok iyi. Renk değişimi yapmaz öyle normal güneş gözlüğü işte.
marka gözlüklerin yoktur. nedense numaralı cam üretmiyorlar. bende o yüzden iki tane almak zorunda kaldım.
Yaz aylarinin yaklasmasi, havanin isinmasi sebebi ile gonul yaylarinin gevsemis oldugu su sicak ve gunesli gunlerde tekrar gundemime gelmis olan gozluk. Gozlerim 2,75-3 miyop. Lens kullanamiyorum, kullanmayi da istemiyorum.
Numarali gunes gozlukleri hakkinda kucuk capli bir piyasa arastirmasi yaptim. ikna olmadim. Bu sene artik kararli gibi bir seyim. Cunku gunes beni de rahatsiz ediyor her normal insani ettigi gibi. Gozlerimi kismaktan yuzum mu burussun, zararli isinlar gozlerime mi gelsin. Gelmesin tabii.
O ne biçim göz numarası lan dolar kuru gibi.
Numarayı gördükten sonra hak verdim, ben olsam SGK’dan gözlük talep ederdim.
çinden hem yakın hem uzak numarasi belirtilip kolayca ismarlanir.

dünya bizi zekamizdan dolayi kıskanıyı.
Elli liraya camı yapılan gözlük. Lakin çerçeve fiyatları yüz elliden başlar. Benim gibi uyanıklık yapıp ucuz çerçeveye montelettirirseniz de sapı küt diye kırılır ve sağda solda sap ararsınız. Olmazsa olmaz ama bu fiyatlar çok fazla. iki gözlüğü üst üste takıyorum bazen. Komik oluyor hem, karşıdan gelen gülüyor. Toplumsal gerilimi azaltıyorum.
Tekerlekten sonraki en büyük icat.
1 yıldır kullanmaktayım. Hem net görüyorsunuz, hem de gözünüze güneş almıyor. Süper bir şey.
insülin den sonra gelen buluş.
güncel Önemli Başlıklar