bugün

şüphesiz ki akıllara düşen fantastik zoolojik ve illuminatik soru. bence kuzey kutbuna gitmemiştir. gitse diğer hayvanların g.tü donardı. mesela zebranın. evet.
Kutup ayusu, gemiye binmeyenlerü zükmek üçün gerüde galdu.

Bir tür merak.
bal porsuğu var mıydı benim en merak ettiğim soru o.
vardıysa da ecstasy falan mı verdiler hayvana da türlerin devamı sağlandı acaba?
rahat durmaz çünkü manyağın evladı.
onu bilmem ama şehir ayısı olduğu kesin..

yoksa nesli çoktan tükenirdi...
yoktu.

kutup ayısı(Ursus maritimus) aslında literatürde deniz ayısı olarak geçer. gemide bulunan normal ayılardan birkaçı, sel baskını esnasında "biz yüzme biliyoruz qnq beni bozmaz" diyerek suya atlamış, oradan taaa kutba kadar gitmişlerdir. günümüzde bilinen kutup ayıları bu şekilde oluşmuştur.

anlatacağım çok şey var, belgeler var, ama ben konuşursam sözlük kapanır.

tanım: bir soru.
karaları su bastıysa denizlerdeki suların da kuruması gerekirdi.
Karasal hayvanlara fena haksızlık yapılmış, sudakilere de efsane torpil geçilmiş.

Ben Daha NE diyeyim.
Edit:t: bir adet soru tümcesi.
yoktu ama onun yerine şahan vardı.
Yoktu. O ben yuzerim dedi. Bir de koalo yoktu. Gelemedi öldü o. Yandaki agaca bile geçmeye usenirdi. Sonra gene oldu. Mucize.
görsel
yoktu. o sıralar bazı bedevilerle alem yapıyordu, gemiyi kaçırdı.
kendisi yoktu,dna'sı vardı.
yersen.
aşırı komik bir başlıktır.
ahahahahahahahahhahhhhahaha.
yoktu, daha doğrusu öyle bir ayı türü yoktu.

sadece boz ayı vardı sonra da nuh aleyhisselam'ın ümmetti arasından kuzey avrupalılarla sikişince kutup ayısı diye bir tür oluştu.

ahan da evrim.
yoktu. kesin bilgi. yayalım.
kanıt: cep telefonuyla nuhun oğlunu aramasından az önce uzaya uydu bırakan bir gemi.
görsel
not: bu gemi olmasaydı, nuh oğluyla görüşemiyecekti. çünkü cep telefonu uydu olmadan " alo oğlum ve bıbıcığım " diyemez. kaynak: graham bell.
onu bilmiyoz da bu kendisinin özel telefonu.

https://scontent-sof1-1.x...c8225c10d&oe=5AF860B2