bugün

güzel kadınları ekran başına koyalım gerisini koyverelim anlayışı. dikkat edilirse haber spikerlerinin hepsi güzel. peki neden hepsi güzel? çünkü öncelik haber iletme değil güzelliği kullanarak haber iletmek.

cahillerediti:
(bkz: ntv)
(bkz: cnbc-e)

editim la: ah haber izlerken çıplak olan ne kadar çok sözlük kullanıcısı varmış!
editim la1: burcucuğum twitter'dan ulaştı. entryme eksi verenlere selam verecekmiş, devam edin diyor oh!
nedir bu anlayış deyip girdim bu siteye. güzel kızlar falan varmış deyü. bildiğin haber portalı ya. güzel hatun falan yok. ntv izleyin, onun hatunları iyidir.
akıllılar editi: (bkz: ntvmsnbc)
ırak'ın kuzeyinde türkmenleri görmemezlikten gelip , barzani'nin sözlerini insanlara ulaştırmaya çalışan habercilik anlayışıdır.

barzani kamuoyuna duyurmak istediği sözler için ntv'yi kullanır.
sadece kulağa değil göze de hitab etmenin, haberi daha da kalıcı kıldığını farketmiş kurumun anlayışıdır.
işin vitrinine de önem veriyorlar diye ntv'ye haksızlık yapıldığını düşünmekteyim. zira ülkedeki nice haber kanalından daha iyi bir haber kanalıdır. işlerini istisnai durumlar hariç iyi yaparlar.
ahmet kaya'nın ölüm yıldönümünde ''ahmet kaya'yı anıyoruz'' şeklinde özel bir yayın yaptıran anlayış. ya ahmet kaya'yı tanımıyorlar ya da onun çizgisindeler. bilemedik.
sevenleri için ntv spor spikeri burcu esmersoy'dan geliyor:

" bu yıl dünya kupasını yüz milyarlarca insan seyredecek ".
Her türlü gelişmede diğer kanallardan bir adım ilerdeler.
türkiye'nin diğer tv kanallarının habercilik anlayışları göz önüne alındığında, daha objektif, daha bilimsel ve daha seviyeli olandır.
Artık kaşarlaşmış bu işte denilebilecek derecede ustalaşmış bir anlayıştır.