bugün

ing. anlamsız söz, saçma, saçmalık, zırva, fasafiso, aptalca davranış *

edit: ilk bastan kafa dagitmak icin gelmis, sevmeye calismis ama sevememis, zaten baskalarina faydali olacak sözü de yokmus bunu anlamis onun icin gitmis. öyle dedi bana ne kadar dogru bilemicem.
an itibariyle istatistik sayfasindan da bakildiginda en son yazar olmuş 15 eşsiz bünye listesinde gorulebilen, sozlugun ilk 4. nesil yazari. ho$ gelmi$, sefalar getirmi$tir.
tüm yazılarına kefil olduğum, ilginç bir tesadüf eseri tanıştığım arkadaşım.
ayni anneyi babayi paylasiyoruz. *
2 gündür "bir tane dördüncü nesil görsem" diye gösterdiğim çabalar sonucu, online listesinde gördüğüm yazar. hoşgelmiş ilk olması da kendisini bayağı popüler yapmış. hoşgelmiş.
(#1272698)

rhcp shirt i rüyasinda görebilecek yazar. cünkü bu iddia yi ben kazanacagim ve emp deki cantayi bana pisi pisi alacak olan insan.*. nihahaha

edit: iddia yi kazandim ve aldi. * *
100 üncü entrym ol dedim ve yazdim. (bkz: vatanimiza hayirli ugurlu olsun) *
ilk entrymi kendisi için yazmaktan büyük mutluluk duyduğum, arkadaş canlısı, sohbetine doyum olmayan dostum.
haha ne desem yalan bebegim. seni seviyorum askim. verpiss ma uns la hahaha. sen benim ilk ve son askimsin herseyim. son entrym ol sende helal olsun.

tek dicegim hep onun yüzünden!
kimin yüzünden?
hep onun yüzünden bushun yüzünden kafam kadar buzlar eriyo!

hahaha anladin sen onu.

son söz olarak ne diyim he dur geldi aklima cabuk yetiselim turuncu gemiye, yasamak sirasi bizde!

tanim: 4. nesil agzi bozuk yazar.