bugün

Bu sözlükte benden sonra gelen en cool yazardır. Akraba olmamızın elbette bununla bir ilgisi var. Biz ünlü firenze'li medici ailesindeniz.. Akıllı olun.
Aslında kişisel kıskançlığım yüzünden ifşa etmek istemem zira kendisi paylaşmak dahi istemeyeceğim değerli bir insandır. Ben dostlarımı kıskanırım itten kopuktan.

Ama bilinmesi de gereken bir değer, ağzımda bir bir gem gibi gizi, onu anlatmak, gençliğe aktarmak istiyorum. Entrylerinin arkasında saklanan güzel kalbini selamlıyorum.

Geldin, buradasın, belki de gideceksin. Ama bu yazı dostluk mabedimizin duvarında yazacak.
kafayı kadın ayakkabısıyla bozmuş onuncu nesil yazardır.
persona n0n grata'ya, her okuyuşunda gözyaşlarını tutamamasından ve etrafta mendil, çarşaf, vs. aramasından dolayı cevap verememiş, teşekkür edememiş yazardır.
Sevgiler, kalpler, merciler...
(#19149022)
(#19148896)
(#19148989)

bundan gayrı yeni hemşiremdir.

Bi de bırakın lan garibimi başkasıyla olan husumetten eksilemeyi. fark etmiyor değiliz. Ayıptır, günahtır. Adam olun oğlum ağzınıza çimento dökerim. Çok atarlandım pek giderlendim fakat. Oldu bana müsade, yakşamlar...
kültürümüzde olmayan bir nick aldığım için bana ciddi ciddi ayar vermeye kasan yazar.
Allah'a çok şükür ki kendi nicki kültürümüze pek uygun.

Özelden konuşup kendisine ayar verdiğimden yakınıyor nitekim kendisine genelden de ayar veriyorum. Sanırım ayar manyağı olduğundan ne diyeceğini şaşırdı.
Kendisi De bana özelden laf etti ben de karşılık verdim. Olay bu. Ben özelde söylediğimi genelden söyleyemiycek insan değilim. Beni bilen bilir.
Ayrıca evet nickim yüzünden sataştı.
Aslı, 'kültüründe olmayan nick aldığı' için kimseye karışmayan ama özelden koşup gelinen ve hayli sövülen yazardır. Geldiğinden beri rahat bırakılmamış, nice babalar, nice sırnaşıklar görmüştür, sanırım daha da görecektir.

Not : Aldığı nickname kendi kültürü dahilindedir.
Ne genelden ne de özelden asla ayar verilemeyecek kadar ayarları sağlam.
Karşısındaki şapşalı ayar verme ihtiyacı hissettirecek ve saldırganlığa itecek kadar ve hatta kendilerini manyaklık ve kudurganlığa, kıskançlığa ve yalanların arkasına sığınacak kadar zavallılığa iten; Korkusuz Non Andrea.
ite - kopuğa, uğursuza, ve dahi en puştuna pabuç bırakmayacak, gerektiğinde pabucunu da alıp gidecek kadar onurlu yazardır.
kusura bakmasin ama tarafimca kendisine ayarin krali verilmistir.

orhan gencebay ın araplardan beste caldigini iddia etmis, daha sonra (bkz: orhan gencebay ın araplardan beste çaldığı iddiası) basligi ile kendisinden ispat istenmis, ispati yapamamasi yuzunden entrysini duzeltmek zorunda kalmis ve bunun uzerine ozel mesaj yoluyla turlu hakaretler yagdirmis bir yazar. sikayet etme geregi bile duymadim, yazsin ki gorelim hunerlerini.

kendisi savunacaginiz kisi hakkinda bilgi sahibi olmalisiniz demisti bana. neyin kafasini yasadigini merak etmekteyim hala ispat bekliyorum kendisinden.

orhan babaya da burdan selamlarimi iletirim, merak etme baba biz gonul dostlarin oldugu surece cirkince asilsiz iftira atamaz kimse sana, atmaya kalkana da haddini bildiririz!
özelden en az benim kadar hakaretamiz konuşmuş ama beni ağzı bozuk olmakla suçlamış yazar.
ilk olarak ben çok saygılı mesajlar attım kendisine, nick altı hassaslığı bambaşka şey. Ama onun "ahaha yalasana götümü." tavrı gerçekten sinirlik. Buna rağmen seviyemi korudum diyebilirim. Neyse. Kısaca niyetinin temiz olduğuna hiçbir şekilde inanmadığım yazar.
Mesajları ortaya dökünce bazılarını bozacak ama kızarmayan yüzlerini asla kızartamayacak yazardır.

Kimseleri özelden rahatsız ve rencide etmemiştir. Aksine canı sıkılan bazı yazarların soluğu her daim, lâf ola torba dola kapısında aldıkları yazardır.

Bu seviyelerini özelden koruyan adamlar nasıl oluyor da, nickaltında seviyelerini koruyamıyorlardır, anlayamamıştır? Gülmekten başka çare yoktur.

Non Andrea'nın niyeti seni ne temiz kılar, ne de kirli! Bunu ancak sen becerebilir kendini denizlere ya da çamurlara atabilirsin. Non'un niyeti seni bu kadar germesin, ellerin ağzına sakız etmesin.
Ayarın kralı ve hatta kralları verilmiş, Kraliçe olduğuna iman edilmiştir.
Yücedir, elbetteki kapısında sürünen kullar, tek başlarına başa çıkamadıklarından halkı ayaklandırmaya çalışacaklardır. Hahaha dır.
Her başlığa aynı popo resmini koyan yazar.
Her başlığa aynı popo resmini koymuşsa, bunun ispat edilip ortalıklarda davul zurnayla duyurulması ve yerden yere vurulması gereken yazardır.
Bir çapsızın iftirası ve yandaşının eksilemesiyle keyfini kaçıramayacak yazardır.
Vefakar yazardır.
Vefa duygusundan mıdır bilinmez, kıran kırana insan olma mücadelesi vermektedir.
34prometheuS'a teşekkürler etmiş, sonsuza kadar selâmlarını göndermiştir.
kadının çok eşliliği konusunda haklı olan yazar.

bamya kadar çükünüzle erken boşalarak bir kadını bile tatmin edemezken birden fazla kadını etmeniz zaten mümkün değil. o açıdan erkeğin çok eşli olması fiziki olarak uygunda değil.

ama kadın öyle mi bir kadın onlarca erkeği cinsel açıdan tatmin edebilir.
ayar yeyince liseliye donusen yazar.
enerjisi bol ve mümkünse her sabah akşam "merhaba" sını "ilaç" niyetine almak istediğim yazardır.
Kucak dolusu teşekkürlerini Isparta gülü niyetine 34prometheus'nin başına, an itibariyle baştan aşağıya serpeleyen yazardır. Asla ve kat'a merhabalarını esirgemeyecek ve hatta Lokman Hekimi bulmak uğruna yollara düşecektir.

(bkz: yav he he)
Eğitim seviyeme söven liseli olsadır.
Kendileri sağa-sola sövmekten anadiline hakim olamamış, üstelik bir de yazarlığa soyunmuştur.
Kalk lan giyin, üşüteceksindir.

(bkz: #21686619)
gammazlıkta son zamanlarda sürekli en tepelerde olan yazar. teşekkürler.
An itibariyle yanakları elma gibi kızarmış, (bak yine) duygulanmış yazardır. Sözlükte olmaktan memnundur. Kendisi de her daim: Sözlüğe, arkadaşlarına ve herkese teşekkürlerini iletmektedir.
haftanın gammazları listesinin 1 numarasındadır bu hafta.
güncel Önemli Başlıklar