bugün

ayıptır, günahtır, dövülesi, yerden yere vurulası yazardır. moderasyon ve diğer yazarlar; format, imla, burası sözlük, dikkat edelim diye götünü yırtarken, hala karadüzen takılan, okumadan, oylamadan, bilmeden, kulaktan dolma bilgisini alıp, ben sözlük yazarıyım mantalitesiyle ekrana yapıştıran, boşu boşuna bizim kutsal bilgi kaynağı databaseimizi şişiren yazarlardır. ya arkadaşım anlama özürlüysen, yazar da olamazsın zaten, burası sözlük, burda imla şart. kullanmazsan, kullandırırlar gülüm...
uzun ve anlamsiz cumlelere sahip yazardir. boylelerini eksi oylamak farzdir. bir de space siz yazanlar vardir ki * allah korusundur. allah kullandirmasindir.
serbest stil yazan yazarlardir.

(bkz: uganda da tdk vardi da biz mi okumadik)
çaylaklık süresi tekrar gözden geçirilmesi gereken yazardır. sözlük için tehlike yaratır mazallah.
klavyesindeki nokta tuşu bozuk olan yazardır, ne yapsın noktayı copy pastelesin mi.
sözlüğü için her şeyi yapması gereken yazardır. nokta tuşu bozuksa copy paste ile açığını kapatabilmelidir.
(bkz: benim yazarım işini bilir)*
(bkz: anlamıyorum)
Bu tür yazarın en üst versiyonu, yapım eki de/da ile bağlaç de/da'yı ayıramayan, "şey"lerin ayrı yazıldığını bilmeyen, virgül kullanmayan, anlatım bozukluğu yapan, nokta koymayan, uyardığınızda kompleks yapıp, artistlik hareketlerde bulunan yazardır..
benden yazar olmaz kod adLı moderatör'ün bu yazarın poposuna hafifçe vurup onu cezaLandırması oLasıdır..
sırf bu yüzden entryleri silinen yazardır.
sonrada kendine "bana internette noktalama işaretleri kullanılmaz" diye kimin dediğini hatırlamakla meşgul kişidir.
bitişlerden korkan yazardır.
(bkz: aşkımıza nokta koyma sevgilim sana istediğin kadar virgül veririm)
son zamanlar da çokca türemiş yazardır. ulan paragraf paragraf yazıyorsunda sonuna bir nokta koymak mı zor geliyor be mübarek derim bunlara?
okul hayatında noktalama işaretleri ile arası iyi olmadığı için cümle sonuna nokta koymayı alışkanlık haline getirememiş unutkan yazardır.
belki sadece bakınız vermek istemiştir.
ne yapsın "bkz"ın sonuna nokta mı koysun? *
bu başlıkta aldığı onca ayara ramen, formatı gözüne sokmamıza ramen, yinede akıllanmayan öküzümsü yazardır. anında uçması farzdır.
(bkz: baglac olan de ve ki ekleri)nin nasil kullanilacagini bilmeyen yazarlara kiyasla daha az sinir bozucu yazarlardir.
kırmızı noktalı film izlerken aile meclisine yakalanması temenni edilen ve böylece noktaların önemini ömrü boyunca unutmayacak olan yazardır.
rahmetli oğuz atay hayatta olsa ve tenezzül edip de yazsaydı buralara sıkça karşılaşacağımız durum. rahmetli; tutunamayanlar' da tam 80 sayfa tek noktalama işareti kullanmamış ve dünyanın en dipsiz ve hiçbir basamakla inilmeyen kuyusunu yaratmıştır..
entrylerini bitirmeye kıyamayan yazardır.
(bkz: #2740995)
(bkz: #2740880)
(bkz: #2740946)
(bkz: #2741150)
noktaya takana kadar şunlara bakın. dışlayın bişey yapın.
hayat bi noktaysa ben virgülüm lan diyen yazardır.
düşüm ne diyorsa noktasına virgülüne kadar o doğrudur, diyen yazardır.
tehlikeli is yapan yazardir. ayni zamanda prezervatifsiz sekste yapiyodur kesin bu kamil...
(#23556338)
Bu adam girmiş mesela.
sözlük sisteminden sürekli uyarı alıyordur.