bugün

fox tv'de yakında başlayacak olan dizinin ismiymiş. demet özdemir - sumru yavrucuk rol alacak.

kaynak: http://medyanoz.org/haber.../NO-309-Yakinda-FOX-TV-de
yine sikim sikim bir dizi bizi bekliyor. hazır mıyız arkadaşlar ?
lan bu bizim kuşadasında kaldığımız otel odasının numarası dediğim dizi.
Furkan palali gibi agir das bir adamin sacini boyamak suretiyle maymuna cevirmisler. Gercek furkan bu degil.
insanı Penguen belgeseline razı eden dizi. Bu ney mk televizyonun da iyice boku çıktı.
Furkan Palalı'ya neler olduğunu merak ettiren dizi. O adam bildiğin taştı nasıl böyle itici olmuş.
otel odası numarasından dizi ismi mi olur arkadaş? konusu da sarmadı beni.
Ilk günden kız hamileyse finale doğru neler olur neler deyip bütün sözlük yazarları tarafından izlenilecek olan dizidir. (bkz: severiz biz otel odalı felan)
(bkz: Pelin uluksar)
ismini siktiğimin ergen dizisi.
az önce foxtv de gördüğüm dizi ulan ne edep kalmış ne ahlak kadın zengin çocuk kızını sikti diye göbek atıyor lan var mı böyle bir şey bütün kızlar zengin koca peşinde fakir sikse tecavüzcü zengin sikince oooo tek gecelik ilişki bu diziyi ergen kızlar izliyor aq yarak kürek ahlaksız dizisi.
leyla ile mecnun daki hidayet var diye biraz gözucuyla bakıyoruz.
du bakalım.
az önce yanlışlıkla bi sahnesine denk geldiğim dizi. allah bildiği gibi yapsın bu diziyi yapanı da destekleyeni de. denk geldiğim bölümde çocuk bi kızı hamile bırakmış, annesi bunu öğrenmiş ve durumu babasına açıklıyor. böyle böyle bizim oğlan bi kızı hamile bırakmış diyor. baba da babasından hızlı çıkmış, aferin diyor. seviniyor. yazık. çok yazık. böyle böyle değişiyoruz işte. bu arada biraz da mizahi açıdan :
(bkz: bunun akp dönemiyle ne alakası var)
an itibarı ile tekrar yayını verilip dayananamayıp odadan kaçmama sebep olan dizi.
yine rating kaygısıyla yapılmış (rating artırıcı öğelerin neredeyse hepsi dizide mevcut), boş, amaçsız, saçma sapan şeylere özendiren ergen dizilerinden sadece biri.
fox tv yine yapacağını yapmış dedirten dizi. bu adamların dizi çekmekteki amacı sektörün seviyesini aşağı indirmek herhalde.

ayrıca başroldeki o yakışıklı çocuğu bu diziye hiç yakıştıramadım. biraz vücut geliştirip dövüş eğitimi alarak yeni bir maraz ali olabilirdi. yetenekliyse eğer jason statham çakması bile olurdu yani. yazık etmiş kendine. o saç rengi falan tam bir felaket...
bunu izleyen enayidir.
Sırf sevinç erbulak var diye izlediğim fox tv dizisi.
Beni bilen bilir kiralik aski falan severek izlerim.
Ahlak bekcisi degilim ve hatta ahlak bekcilerinden nefret ederim ama bu ne bicim bir dizidir lan.
Kizlarini zengin biri sikti ondan para koparicaz diye halay ceken aile var lan.
Sumru yavrucuk cok mu parasiz kaldin lan.
izlemeyin de bitsin dizisi.
Ülkedeki ahlaki çöküntünün sebebi sadece şu ve şunun benzeri dizilerdir.

Bir kız bara gidip eğleniyor, sabah tanımadığı bir adamın odasında buluyor kendini. Ardından hamile kalıyor, dizi bu hamilelikten ilerliyor.

O kadar normalize ediliyor ki tüm bu bütün şeyler. ailesi, hele de anası sanki normal bir durummuş gibi eğleniyor göbek atıyor.

Yazık, şu güzel ülkemin geldiği edepsizliklere ahlaksızlıklara bakın.
geçen gün rasgeldiğim ve hiçbir şey anlamadığım saçma salak bir dizi.

bi kız hamile, bebeğin babasıyla yabancılar. e o sperm malum bölgeye kendiliğinden mi ışınlandı. nasıl hamile kaldı bu kız anlayan beri gele.
başını izlemesen bile saçma sapan bir dizi olma gerçeğini değiştirmiyor.
kardeşimin ve kuzenimin ilkokul numarasıdır.
ayrı okuldalar tabi ki de.
Şimdi televizyonda böyle bir dizi yayınlanıyor, sonra vay efendim türk ahlakı ne hallere geldi....

Geçenlerde denk geldim tv de. Çocuğun tekinin hem sevgilisi var hem dr başka bir kızı sikmiş, hamile bırakmış, çocuk doğama kadar da o kadınla evlenecek, sırf prosedür hesabı....

Yani artık bu tarz olayları insanlara normal göstermek için dizisi bile çekiliyor, 12-13 yaşındaki kızlar da bunu evde izleyerek bilinçaltına yerleştiriyorlar. Sonra bu nesile ne oldu, lan kızlar daha ufacıkken sevgilisi olan adamın başka bir kadını hamile bırakmasını, o kadınının ailesinin de bunu normal karşılamasını öğreniyor.

Ne sikim bekliyosun böyle bi gelecekten ?
ismi saçma olan bir dizi adı. içeriği bilmiyorum.