bugün

denizli belediye başkanı. Aynı zamanda başbakanın da arkadaşıdır.Denizli'de güzel çalışmalar yapmaktadır.
denizli'nin belediye baskani.
yol kazmak ve hayali projelerden * * baska döneminde yaptigi birsey olmayan adamdir.
saygılı, görgülü bir insan. aynı zamanda Hyundai firmasının denizli bayisidir. * *
Turkuaz Tekstil ve Hyundai Denizli bayiliğine sahip Akp' den Denizli Belediye Başkanıdır.
denizli'nin süper belediye baskanidir. hangi akla hizmet yaptirdiysa millet susuzluktan kirilirken cinarda bilmem kac metre havaya fiskiran süs havuzu yaptirmis ve her gün ayni ihtisamiyla suyu olabildigince yüksege fiskirtir. ayni zamanda denizliye rayli sistem getiriyorum diyerek zaten 2 metre olan yollara * bi de tramvay koymaya calisimaktadir.*
29 ekim 2007 tarihinde gerçekleşen resmi geçitte add geçerken ufuklara bakışıyla dikkat çekmiştir kendisi. acaba neden add'ye bakamamıştır, yüzlerindeki ifadelerden mi, yoksa sapasağlam gençlerinden mi çekinmiştir bilinmez. arkasından görüldüğü vakit daha rahat tanınabilen * * kişi. aynı zamanda bu kişilik doğalgaz niyetine kevgire çevirdiği yolları kapatmamakta rakip tanımaz. tamam kabul. kim olsa kazılacaktı o yollar ama bu kadar beklenir mi?
denizli' ye faydası dokunduğunu sanan kişi.

oysa ki bıraksan zaten denizli kendi başına kopar gider be gülüm.

bugünkü garip açıklamaları, herşeyi ifade ediyor zaten.

http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=229&sz=66528
denizli nin her sokagını kazıp milleti tozun, topragın içinde bırakan belediye başkanı dır.
köprülü kavşak yapıyorum derken alt yapısını unutmuş olmalı ki hafta sonu yağan yagmur istanbul da görülenleri ve yaşananları aratmamıştır. kendisi akp bünyesinden gelme olduğu için zihniyet değişmemiştir. sahip olduğu turkuaz tekstil in satış hasılatları oldukça iyidir. denizli de bir çok tekstilciyi vuran ekonomik kriz kendisine teğet geçmiştir. civardaki bir çok belediye de merkeze dahil edilerek muhteşem bir otobüs hizmeti ağı oluşturulmuştur. kimler nemalandı bu işten siz düşünün. özün kısası durmak yok soymaya devam zihniyeti ile dinin arkasına sığınıp mağduru oynayan denizlinin her türlü içine eden, sistemin parçası olan belediye başkanı.
yaptığı çalışmalar sayesinde şehir halkına zeybek oynatmaktadır.
kısa kes aydın havası olsun diyoruz.
Canlı canlı görmüştüm. Makam aracının arkasında kurulmuş oturuyordu. Bende tin tin Lozan caddesinden, çınara doğru yürüyordum. Tam inci pastanesinin önündeki ışıklarda bir baktım ki nihat zeybekçi. Ben hayatımda böyle birşey görmedim. Arkada oturuyor ya, arka cam olduğu gibi adamın kafasıyla kaplıydı nerdeyse. Çok büyüktü kafası bir anda gülmeye başladım.

O günden sonra adını da değiştirdim. ' Goca gafalı Niho ' demeye başladım.
denizlide sonunda altını bulmuş olmalı. bir çukur kapanmadan bir diğerini açıyor. yakında bakanlığa kadar yükselir gibi geliyor.
fi tarihte cınardaki binaları yıkıp büyük bir sosyal alan yapacağını söyleyen belediye başkanıdır. sahip olduğu turkiz tekstil ak parti hükümeti ve belediye başkanlığının eti, sütü, statüsü gibi her türlü nimetinden yararlanarak günden güne büyümektedir.
sen ben gibi insandır kendisi, sık sık bir yerde karşıma çıkıp duran şahıstır ayrıca. akp'li bu dini bütündür diye düşünmeyin rakısınıda içiyor.
(#2539936)

aradan 3 yıl geçmesine rağmen denizlide hiçbir şey değiştirmemiş insan. aa ya da dur, 3 yılın sonunda arabalarının haşat olmasından bıkan halk tavrını koydu. giderek isyankarlaşıyor muyuz ne?
hakkında bu kadar eleştiri yapıldığına göre iyi adamdır. bu memlekette iyi adama taş atan çok olur. hiçbir şey yapmazsan şunu yaptı da şu oldu diyecek bir kişi çıkamaz.

hele eleştirenler atatürkçüyse kesin iyi adamdır.
an itibariyle denizli 1.sıra milletvekili adayıdır. her ne kadar kazı çalışmaları insanları bıktırsa da denizlide gözle görülür bir çok iş yapmış, denizlinin köy görüntüsünü büyük oranda silmiş, alt ve üst geçitlerle, parklarla denizliyi yaşanılır hale getirmiştir. ötekiler gibi suya sabuna dokunmadan gitmek yerine, bişeyler yaparak övgü veya tepki almıştır.
(bkz: kaldırımdaki araçların camını kırın)
vatandaşın kaldırımlarda yaşadığı sorunlara araba camlarını kırarak çözüm üretileceğini düşünen alkollü vekil.
1 nisan 2012 tarihli deha20 gazetesinin surmansetine vekillikten istifa ettiği yazıyor. Bizde yedik zaten susuz 1 nisaninizi.
Tam da madencilerin öldüğü bu kara günde, şöyle inanılmaz rezil bir tweet'e imza atmış inanılmaz vekil. Cik cik öten Nihat Doğan'ı buraya bekliyoruz.

http://www.facebook.com/p...60&type=1&theater
AKP Denizli Milletvekili.

dün attığı bu tweetle nasıl bir insan olduğunu göstermiştir.

https://twitter.com/Zeybe...status/288296337487851520

''Bebek-anne ölümleri,işkazaları,trafik kazaları,yiyecek içecek zehirlenmeleri,afetlerdeki kayıp oranları,intiharlar medeniyet götergesidir.''

edit: az önce toparlamaya çalışırken, sıvaması.

https://twitter.com/Zeybe...status/288559781227147264
""bunlardaki oran düşüklüğü medeniyet göstergesidir diye açıklama yapmam gerekeceğini düşünmemiştim,kısaca ters orantı""

bu yorumu yazması sığ zihinlerin yeni gelin gibi herşeye sarılmasına kanıttır.

adamın söylediklerinden ben hemen oranların düşmesini anlamıştım.
bıyık koysa keşke.
yeni ekonomi bakanıdır. evet.
inşallah bunlar gibi olmaz.
güncel Önemli Başlıklar