bugün

Nihat dogan in son yolculugu olacagini dusundugum turdur.
kontrolü ele geçirebilirsek eğlenceli olacak turdur.
mesela, hadi nihat abi güldür bizi diceksin , başlayacak hemen;
allahıma hamd olsun ki benim memleketimin çimeni bile bir farklı yeşil, kes diyeceksin susacak.
sonra yeniden başlatıcaksın;
benim yılanım bile farklı tıslıyor.
ışık hızına yaklaşılamadığı sürece sorun teşkil edebilir. nihat doğan reyiz'le bir iki gün eyvallah, tamam güleriz eğleniriz de. düşünsene lan, adam ciddi. hem de ciddi ciddi ciddi.
(bkz: programlı intihar yöntemleri)
kazanmak sözcüğü bir ödül veyahutta istenen bir şeye ulaşmak manasındadır dünyanın en büyük işkencesi olan adamla olacak bir dünya yolculuğu kazandım sanacak adam yanlızca idam edilmek üzere olandır.
(bkz: en acı verici ölüm şekilleri)
farklı bir yaşam formunu incelemek için kısa bir gezi olabilir ama dünya turu çok uzun olduğundan, kazanan kişinin sonunu getirebilirse hayatına dünya dışında devam etmesine yol açacak turdur.
dönüşte hala hayatta kalmayı başarabilmişseniz kesinlikle anılarınızı yazmanızı gerektirecek durumdur.
bulgaristan' a varıldığında birinci yedeğe telefon açmanıza neden olur.
psikolojik olarak kalıcı izler bırakabilir.
(bkz: nihat doğan a sahip çıkma kampanyası)
son derece keyifli olacağını düşündüğüm hede.ön hazırlık için, bir avuç nihat doğan ın ülkesinin toprağı, bir adet nihat doğan ın ülkesinin koyunu, bir adet el kamerası(bir kaç tane de olabilir), bir kaç adet harddisk,bir laptop alınması önerilir.
youtube a eklenecek videoların deli gibi tıklanması ardından da gelsin paralar, artık bir sonraki tura ajdarla mı çıkarsınız,kimle çıkarsınız onun hesabı.
burnuna fitil sokulmuş gibi bir insanla dünya turu demek ölüm günü demekle eşdeğer olsa gerek.