bugün

''1.Geçenlerde Eskişehire gittim. Çok anlamsız, ben gayet yeni ve modern bir şehir gördüm.
2.Benim koyunum avrupa nın koyunundan farklı bakıyor.
3.iyiki Yabancı Biri Olarak Doğmamışım . . Çünkü Yabancı Dil Bilmiyorum.
4.Geçen sene Fransaya gittim inanır mısın 5 yaşındaki çocuklar bile fransızca konuşuyolardı.'' şeklinde çoğaltılabilecek okuduğumuz zaman ibret alabiliceğimiz sözlerdir.
nihat doğan sakal gibidir, kestikçe uzar.
Ben neyi arıycam?
Niye arıyım?
ibrahim abi ibrahim mi oldu?
Bakıııın! Burası çok önemli.
Sen zaten, sen zaten bizi burada hiçbir zaman buraya almamışsın.
Fırsatını da buldun ya, fırsatını da buldun yaaa, fırsatını..
O biliyor fırsatını.
Fırsatını buldun ya aman evladım hadi hadi, aman evladım..
Bakıııın! Bakııınn!
Eğer, şunu açık ve net söylüyorum, şunu açık ve net söylüyorum.
Bu sektörde veya sektör dışında, bu sektörde veya sektör dışında, buradan açık açık söylüyorum.
Ve diyorum ki: o face to face diyorum ya geçtim onu
Beni 70 milyon insaanınn önüüneee, sen ruhsuzsun, geri zekalısın, sen de adaaam mısın di-ye-meez!
Eğer ruhlarımızı ortaya koyacaksak senin ruhun ve benim ruhum ortaya gelecekse, Allahımın üstüne yemin ederim ki senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister !!!
benim koyunumm avrupadakiden farklı bakıyor.
(bkz: subhanallah)
ailecek takip ediyoruz.
konuştuğunda kalp damarlarımın sıkıştığı,kabızlık hissine kapıldığım bir grup anlamlıyken anlamsızlaşan saçmalama.
nihat doğan sakal gibidir, kestikçe daha gür çıkar.
Türkiye'de ilk deri ceket giyen türkücü benim.
''benim olmazsan taciz ederim'' diye şarkı yaparak irfanımızı artıran adamın sözleridir.
''Geçenlerde "Batman - Kara Şovalye" filmini izledim. Anladığım kadarıyla olay Batman'da geçiyor.''
bir silgi gibi tükendim ben. başkalarının yaptıklarını silmekten.meğer mürekkeple yazmışlar.ben kurşşun kalem silgisiydim azaldığımla kaldım..
(bkz: nihat doğan dan aforizmalar)
(#10052412)viva nihat doğan.
asansörde 4 kişilik yazıyordu,binmek için 3 kişi daha bekledim*
annemin 7 kardeşi tesadüfe bak dayımında
(bkz: nht dğn)
yavuzu çok severdim gerçi evlenmiş*
(bkz: ibret)
(bkz: avret)