bugün

Kendi nick altını açmak isteyen yazar.
Yıllardır uludağ ve ekşi okuyucusu, en sonunda aranıza katılan yiğit, mert insandır efendim.
nicki ile uyum yakalayamamış yazardır. Gelmesiyle gitmesi bir olmalıdır. Keşke okuyucu olarak kalsaymış .
keşke kullanıcı adını alırken birisi boşluk bırakmayı öğretseydi dedirten yazardır. hoş gelmiş.

edit: bide nietzsche yazmayı.
Nick'ini almanca'ya "ich kann name von nietchze schreiben" diye çevirip beni kahkahalara boğan yazar.
Lise almancası mı kardeş ?
yazamayan yazardır. nick benim gibi olur.
yine yazamamışsın, dedirten nick...
Şaka maka, hoş geldin yazarı (gülücük)
nick adını bilerek, espri olsun diye seçmiş yazardır.
sakin olun. saldırmanıza gerek yok.
eğer ben bu nicki asıl anlamda alsaydım hiç değilse google'dan bakardım yani.
yıllardır sözlük okuyan ve birkaç sözlükte yazan yazardır.
ondandır nick altı nedir bilir gerizekalı değildir.

fake diye yaftalayan yazarlar kendilerine baksın.
niceninadiniyazabilen yazardir. hos gelmis.

serra ivashkovadir.
takma adı kendisiyle çelişen yazar. belli ki nietzsche yazamıyor.
(bkz: #25081618)

islam düşmanı, türk düşmanı (profil resminde sovyetlerin simgesi çekiç ve orak var çünkü), rusya yanlısı ve bu sayede çeçen mücahidlerine terörist diyebilme cesaretini göstermiş yazar. sorsan çeçen çocuğu kadar yüreği yoktur.

bir de boşnak kökenliymiş, boşnakça falan da ana diliymiş hatta. ulan şerefli müslüman boşnaklar kim, sen kim !

la ilahe illallah, sevdamızdır çeçenya. cahar dudayev'in yolundayız allah şahittir buna.

sen git lenini mi savunuyon, che mi diyon, yok deniz mi diyon ne dersen de ama bir daha 'nohçi'lerin yani çeçenlerin adını ağzına alma senin aklına alırım atayiz gomünist.
islam ve türk düşmanıymışım, rusya yanlısıymışım, ırkçılıkla faşistliği bilmiyormuşum da hahaha...

ırk diye bir şey yoktur, hepimiz insanız !
güncel Önemli Başlıklar