bugün

http://31.media.tumblr.co...t9orQ0g1qg22hlo1_1280.jpg

Insan degil. gurban olurum ben sana.
Bakışları ve yüzü harika olan oyuncu/model. Vücuduna hiç girmiyorum bile. Çünkü çıkamayız!

görsel
görsel
(bkz: default Kezban hayali)

Evet dostlar Kezbanlar için yeni bir umut.avi, hayal.exe'dir.
sempatiktiğin, yakışıklılığın, çekiciliğin tanımının görsel versiyonudur.
1986 yılında Kanada'nın Ontario eyaletinde doğan, profesyonel model/oyuncu.

asıl adı Nicholas Kevin Stanley Yunge-Bateman'dir.

görsel
görsel
Bu erkekse ben ne oluyorum diye düşündüren model ve oyuncu. keşke biraz ondan alıp bana verseydin yarabbim.
Batman nicki? Mi dedınız.
Yok ya beğenemiyorum ben bu adamı çok itici. Bi tuhaflık var bende..
çıtayı yükselten yakışıklılardan biri. instagrama sürekli çıplak foto atmakla meşgul.
Adam seviyeyi bayağı yükseltmiş. Eskiden justin bieber falan vardı onu kıskanırdık. Emre Aydın Teoman one direksın conaş kardeşler derken işimiz epey zorlaşıyor arkadaşlar.
adamın baya baya fanları varmış resmen, Türkiye'ye geleceğini öğrenen kızlarımız fotoğraflarının altına övgü üstüne övgü yağdırmışlar ama neler yazmışlar, kızlarımız sizin Victorialarınız var ise bizimde böylelerimiz var demiştir, bu akım bitmez herhalde.
geceye bir erkek bırak başlığında, sözlük kadınlarımız tarafından en çok Görseli paylaşılan manken.

Evet, bu da bize seviyeyi gösteren bir göstergedir....
Nick gibi erkek istersin ama sen nur yerlitaş gibisin . Onu nasıl yapalım ?
instagram'da gözümüze gözümüze sokulan şahıs. tamam anladık kültürlü bir bey.
Entryleri okumaktan çok yandaki resimlere odaklandım. Yaşıklı, kültürlü birey.
Kıskanılan adam. Adam yakışıklı, ne yapalım yani. Ama sonunda önemli olan iç güzelliktir ve bu şahıs sadece bir poster güzeli. Heykel gibi bakılır geçilir, fazlası olmaz.
hem yüz güzelliği hem vücut güzelliği olsun, ne bileyim sempatiklik olsun efenime söyleyeyim giyim, saç, sakal tarzı olsun, boyu olsun posu olsun... entry çok dağıldı bi dakika.

türkiye de 3-5 ünlü dışında muadili bulunmayan kanadalı model.
1.70lik, halı sahadan başka spor bilmeyen, fitness yapanı gösteriş için yapan türk erkeklerinin de fesatlıklarını ve hatta adam über diye türk kızlarına kezban diyenleri su yüzüne çıkarmıştır.
adam über ama türk kızı kezban.

yav he he !
idolümdür.
(bkz: hayaller nick bateman gerçekler ben)

yok lan ben sana bile bakmam.
instagramda törkiş sıtayla kezbanların tacizine uğrayan kaslı adam.
bence gay değil. yoo her kaslıyı gay mi sandınız?
Fotoları Türk'ler tarafından çok kullanılan manken.
Ülkemizde seviliyor galiba.
Bu Adamın fotolarıyla fake face instagram açıp kendileriymiş gibi ekleyip mesaj atıyorlar bende tanımıyordum kendisini O sayede tanımış oldum.
bakıyorum bakıyorum anlam veremiyorum. oğlum bildiğin normal adam bu?

türkiye'de ismi emrah olan bir popçu da olabilirdi yani. tamam belki yüzü fiziği düzgün ama kıtalar arası aşk yaşayacak ne var herifte? sanırım hem yabancı olup hem de biraz kro görünüşlü diye seviyorlar.

altın zincirli kolye taksın, türkiye'de popçuluğa başlasın. parayı kırar.

murat boz'un konserinde murat bizi boz diye bağıran balinalardan başka ne beklenir?
adam siyah kuşak karateciymiş ya la !

https://www.youtube.com/w...SzNpoHc&nohtml5=False
Çok abartıldığını düşünüyorum.
adam hem yakışıklı hem de sporcu bizimkilerde bok atıyor sanki ailesindeki herkes elf geninden geliyor amk.