bugün

amanın da amanın, ne keyifli insanların transvestik içgüdülerini gizliden açığa vuruşlarını takip etmek, ''sen bana bunu bunu yazdın tiksinçsin'', ''ama sen de bunu bana yazmıştın hayvan'' seviyesinde bu yazışmalar. amaç tabiki belli (nick altım dolsun, çok popüler olayım) ol anam, ol, hatta nick altına yazmama kuralımı bozup 50 adet entry yazayım nick altına ama bu sana bir şey kazandırmayacak ki, benim gözümde sen aptalsın aptal kalacaksın.

tanım: nick altına entry yağdırmak suretiyle gerçekleşen savaşlardır.
(bkz: oo canlar sozlugun amina koymussunuz)
(bkz: sözlük içi yazar savaşları)
son kurşunu sıkarken korkudan kendileri de ölen düşman birlikleri.
sözlüğe bilgi yüklü entryler girmek yerine nick altı entry girip sol framein ebesini sikmektir.
(bkz: nick altını chat odası olarak kullanan tip)
aralarındaki olayı kimse .iklemezken sanki herkes bu tartışmayı izliyormuş gibi havalara giren kişlerin, kendi arasında başlayıp, gelişip ve bitmesi gereken .ikko kavgalarının sonucunda diğer yazarlara, "bak nasıl göt ediyorum, zekiyim, tüm sözlük bilsin, kimse bulaşmasın, yırtarım" hissitayı vermeye çalışmaları sonucunda ortaya çıkan boş beleş sikkodan öte savaş.
(bkz: #4110361)*
(bkz: geleneksel nick altı savaşları)
gereksizdir.
biri sikerim der, öteki ergen der... falan falan falan.
ergenle uğraşmayacaksın hacı ergen olduğunu düşünüyorsan. çocuk de geç.
sanal kimliklerle, hiç bir zaman icraate dönüşmeyecek/dönüşemeyecek tehditlerle, sadece sahte güç gösterilerinden ibaret olan çirkeflikler bütünü. derdi olan mesaj atar, nick altına yazarak artistlik taslamaz.
an itibariyle sözlükte baş gösteren savaştır. aslında tam da savaş değil gibi. tanımadığım insanların hayatlarını öğrendim iki dakikada lan ! bugün ki savaşımsı* olayları bir tek ben mi takip ediyorum bilmiyorum ama eğlenceli vesselam. *
(bkz: geleneksel nick altı savaşları)
(bkz: eski sevgililerin sözlükte çatışması) **
genellikle kazananı yoktur. her iki tarafında çaylak olmasıyla sonuçlanır.
genelde gece canı sıkılan yazarların katıldığı savaşlar. böyle gruplar, çeteler, mevziler falan var. ayrıca avukatlar, sırdaşlar, yoldaşlar gibi olayın diplomatik yönü de mevcut. değişik bir savaş-strateji oyunu.
an itibariyle ayyuka çıkmış olay.
gereksizdir.
alttan verilen gerilimli müzik eşliğinde süper giden hadisedir. çekirdeğimi de aldım işim gücüm yok okuyorum. haydi gençler daha fazla nefret daha fazla kırbaç şakıması yiyin birbirinizi ben çekirdek çitliyor olacağım.
anlamsız.

evet, tek sözcük ile açıklanabilecek hadise.

burası öyle garip bi yer ki sevgili arkadaşlar; kimse size saygı duymaz. bunun için geçerli ve yeterli bi sebebi olmamakla beraber, yine sizi zerre kadar tanımadığı halde hakkınızda yorum yapmaktan, hakaret etmekten asla çekinmez.

özel mesaj yolunu kullanarak düşüncesini dile getirmez.

hayır sayın zeytinli kek '' ben sizin gibi düşünmüyorum, size katılmıyorum, yanılıyorsunuz, abartmışsınız, oha ama bokunu çıkarmışsınız'' demeyi akıl etmez. edemez.

nick altınızdan size seslenerek, kendi egosunu okşar. size sokuşturduğu sözcükler yazarı inanılmaz derecede rahatlatır, gevşetir... orgazmdan daha zevkli anlar işte bu başlığa örnek verilebilir bu durum.
epiktir.
bin yazar o gün akınlarda çocuklar gibi şendik
bin yazar o gün kocaman bir savaşı yendik
ak tolgalı moderatörler haykırdı ilerle
bir yaz günü geçtik nickaltlarından kafilelerle
sen birde buraları gece gör denilesi başlık.gece saat 03.00'dan sonra oylama işlemi bitiyor nıck altı savaşları başlıyor.bir tane yazar sıra ile onlıne olan yazarların nıck altına abuk subuk şeyler yazıyordu.beni tanıyormusun diye sordugumda,yok dedi sadece birinden ayrıldım o yüzden stres atıyorum demezmi.
desteklediğim sözlük aktivitesi. iyidir, hoştur, rahatlatır. gerektiğinde savaşalım fikrinden yola çıkarak geleneksel hale dönüşmüş ata sporumuzu örnek gösterebilirim *. senin nick altında kalkıp ben seni egomu kullanarak ezmezsem, itelemezsem, kötekleyip tekmelemezsem eğer senin nereden aklına gelecek gidip kendini geliştirmek, adam olmak, insana dönüşmek.
he söyle hele? (bkz: cevab veremedi)
- gelmez hocum gelmez.

yani neymiş efendiler buradan çıkarılması gereken ana fikir, itelenmek, kakalanmak, yerden yere vurulmak, senin insan olmana sebep olmakta imiş.

gerekirse daha da irdelerim, fakat durum böyle. * **.
bir yazar * entryleri seri olarak eksilemekte. durduk yere dün bir bugün iki dedirtir adama.
(bkz: şakirt of attack)