bugün

bir düşüncedir. uygulanmak zorunda değildir. evet.
hadi beyler benim nickaltını dolduruyoruz diye höykürten önerme.
sözlüğümüzün bekası için son derece uygun bir görüş.
nick altı 16 sayfa olan kişi söylemidir. olabilir niçin olmasın.
(bkz: oldu o zaman biz kalkalim)
(bkz: komikli şakalar)
15 ne diye düşündüren durum. 30'dan aşağı olan silinsin.
sözlüğün kapanmasını arzulayan delikanlı söylemidir.
Bunu yazdiran zihniyet ve temsil ettigi nesil silinsin onermesini beraberinde getirendir.
Saçma öneri.
Lan 15 sayfanin 14 sayfasında küfür yiyorsun.
(bkz: bence direk sikelim)
soyadı hitler olan yazar beyanıdır.
Heralde ilk ben giderimdir.
görsel
http://inciswf.com/sctibeyler.swf
Trolleri ciddiye almaktır. Sözlük trollere kalır. Trolsen nick altın var ben bunu bilir bunu derim.
sözlüğün kalitesi için olması gerekendir.
nick altında 1 yorum olan bir yazar olarak desteklediğim bir düşüncedir. ergen ergene yazıp nick altında muhabbet ediyor zaten. ne işim var benim burda amk.
çoğu yazarın silinmesiyle sonuclanabilecek düşüncedir.

bir sayfadaki entry sayısını 100 yaparsanız başlığı açan cinyusu bile silebilirsiniz.
Dini değerlere söv, akla mantığa uymayan başlıklar, aç 20 sayfa nick altı olur ama bu yazılanlardan kaç tanesi olumlu yazılan yazılardır, onlara bakmak lazım.

(bkz: sığ)
bencede kesinlikle silinmeli. hatta zikilip çarmıha gerilmeli. sonra recmedilip kör kuyulara atılmalı. ardından kuyudayken üzerine asit dökülüp eritilmeli. eriğik haldeki moleküllere ayrılmış cesedi uzaya fırlatılıp atom bombasıyla oksijensiz ortamda patlatılmalı.

o bu değilde 20 ler nolacak?

zikilecek mi yoksa zikilmeyecek mi?

gerçi -dan az demiş

olsun yinede bu başlığı açanın kafasını..

daha üretken şeylere yorması ümidiyle envicivokkey diyoruz.
bizde en az üç senedir yazar olsak bizimde 20 sayfa olurdu. övündükleri şeylere bak te allahim. adam üç senedir yazarlık yapıyorum ne boş adamım demiyo ama gelmiş bunu bir başarı gibi övünüyo.
--spoiler--
ve zall sözlüğü kapattı
--spoiler--
e o zaman görüşürüz sözlük elveda.
atın beni denizlere dırırırım durumu. ahahaha çok ciddiye almayın buraları genşler, kafa yapar.
ne yapak ağlayakta gözlerimizden de mi olak ?
güncel Önemli Başlıklar