bugün

merhaba sozluk, bu bizim yeni besinci nesil sozluk yazarimiz, sozluge merhaba de yeni besinci nesil sozluk yazarimiz.
hoşgelmiş.
(bkz: besinci nesil bayan yazar) * *
aramıza her yeni katılanlar gibi, oylamalardan yana dertli olan beşinci nesil sözlük yazarı.

(bkz: hoşgeldin)
2 küsür yıllık sözlük hayatımda bana da mesaj atan ilk hemcinsim..
1.75 yıllık sözlük hayatım da bana da mesaj atan hem jeansim, hem de paltom.
yerim yerim yerim yazarı.
canım ablam. yerim ben onu.
kendisi hakkında söylenecek tek bir sözüm var: piyuuuu...

ne anlamı belli bu söylemek istediğimin, ne de amacı. hakikaten piyuuu. öylesine ve amaçsızca.
bazen çok anlaşılmaz olsa da iyi güzel bir sözlük yazarıdır. kendisine sakin olmasını da diliyorum.
bu aralar muhasebe denetimi ve mali analiz dersini çalıştığını düşündüğüm yazar..
muhasebeyi seven ender yazarlardan biridir. e me seni istenilmiş beklenilmektedir.
hakketen kör olduğumu gözüme sokan yazar * sağolsun, sayesinde dillere düşmekten kurtuldum... * *
bana attığı mesajdan anladığım kadarıyla tertemiz bir kalbi olan yazar arkadaş.
kendisine saygılarımı sunuyorum..
beni neye göre sözlükteki aşıklardan seçtiğini kanıksayamadığım, sözlükte oylama yapmanın öneminin bilincine varmış yazarlardandır. oylama yapmasından çıkardığım sonuç, en büyük sıkıntısını yazıların okunmaması olarak gördüğüm sözlükte iyi bir okuyucu olmasıdır. kendisini yakın markaja almışımdır, selam ederim.
sürekli oyluyor efenim, durduramıyoruz.
sanki bu ara dostluğa takmış yazar. yok yani eleştiri değil. birinin hatırlayması gerekti sağolsun hatırlatmış. sağol dostum. *
(#4819112) nolu entrysi ile olayı bitirmiştir, kendisini sevdirmiştir.
doğum günü insanı. mutlu olsun, üzülmesin.
* *
çaldığı kapılar hemen açılsın, aradıklarını eliyle koymuş gibi bulsun. mutlu yıllar diliyoruz.
'söyleyemem derdimi kimseye' diye diye, gizli dert sahibi olduğunu belli eden yazar, 'nedir derdin be güzelim?' diye soruyor ve kendisine bir şevval sam armağan ediyoruz.

(bkz: söyleyemem derdimi)
sevimli, cana yakın, sempatik yazar... kanatsız meleklerden.
her yaprak dolması yaptığında, tencerenin dibine bir sıra yaprak sermeyi ihmal etmeyen, anne terliğini bir gece yarısı çöpe atmak gibilerinden hataları olmayan, ''insan neyi düşünürse başına o gelir'' mottosunu benimsemiş, zeki insanların içlik giydiğini iddia eden, ama soğuk havalarda da çok sıkı giyinmeyen yazardır. ha bir de 10 gündür sabah akşam ''söyleyemem derdimi kimseye derman olmasın diye'' şarkısını söylüyor.
(#4960252)

tedavülden kalkmış o cep telefonunun markasını çok merak ettiğim yazar. ha tabi gözden düşmüş yazar bir de, o ayrı..
kız kıza gezelim bu gece diyorum kendisine.