bugün

Götünden element uydurmaktır.

Hayatımda hiç neşet ertaş dinlemedim. Sebebi de yaptığı müzik türünün ilgi alanımın tamamen dışında kalması.

Ama bu sözlükteki salak trollerin canları sıkıldıkça laf atmalarından anladığım kadarıyla çok değerli bir sanatçıymış.
(bkz: hoşt)

kendisinin değil ancak haydar haydar gibi bir şarkıyı bir kere söyler sen on kere süzgeçten geçirip ağlarsın rakı masasında.

ibretlik ve mantıksız tespittir.

edit: şarkının adını ben haydar haydar olarak biliyordum, ancak melanet hırkası imiş.
götünü başını ortalıkta sallayıp gezen kimselerin kendileri gibi insanları beğenmelerinden kaynaklanan beğenmeme olayıdır. (bkz: biz her düşünceye saygılıyız)

ama işin içine aşağılama girerse bak ben seni nasıl aşağılıyorum!

o onbeşinci yüzyılda kalmış dediğin bağlamayı anlayabilmen için senin, ve hatta senin gibi düşünüp müzik dinlerken kafa sallayıp birbirlerine parmak atanların milyonlarca fırın ekmek yemeniz lazım.

nil karaibrahimgilin en kalifiye şarkısı (bkz: türkcelle bağlan hayata)dır.

başka şarkısını hatırlamıyorum bile.
o da 3 kelime, 3 notadan oluşuyor.

ayrıca sanatçı para için reklam filmlerine şarkı yazan değil, haksızlığa, yapana lafı giydirendir.

şimdi ikile bakalım...

ayrıca: (bkz: gel gel gel güzelim gel gel acımıycak)
(bkz: hassiktir lan)
detone olsa da bizi hüzne de boğuyo mutluluğa da. içerken çok güzel yoldaş oluyor şarkıları. gerisi de problem değil demek istediğim iddia
detone sesli sensin, bar türkücüleri de sana girsin denebilecek tespittir.
her zaman olacak böyle degerli insanlara ayar vermeye, yermeye, karalamaya çalisan andavallar. yapcak bir sey yok.
(bkz: kartpostal şairi)
ironi yapıldığını düşündüğüm başlıktır. yoksa başlık sahibine neden siktir çekmeyeyim
troll olmak ile saygısız olmak arasındaki farkı bilmeyen yazar(!) beyanı.