bugün

kendisi izmirlidir, taa o zamanlardan beri izmirlilere şey olmuşuz demek ki...
Noel dayı Vs nez videosunu izlemiş nesil değildir.
Kahkaha attığım başlıktır. Nadide sultan, Petek Dinçöz ve nez çocukluğumun unutulmaz karakterleridir.
nez'i nev olarak okuyup gelmem. üstüne üstlük bu nasıl insanlar diyordum ki, nez'miş oh be.
nez bir yana aynı gazete kağıdında gençliğim tükendi be.. nerde şimdiki 1080 p'ler..

aynı gazeteyi sakla sakla bir daha oku..
döl israfı bir şey değil de tam o dönemlerde cem uzanın şirketlerine tmsf el koyunca bütün bu şarkıcılar falan için telsim numarası açmışlardı. arkadaşım selim de nez'i aradı. önce bi iki dakka dinledi ne söylüyor falan diye sonra kapattı. baktı kontor gitmemiş aradı uzun uzun dinledi sonra gitti çavuş tokatlayıp geldi. ara ara hala telefona bakıyor kontur gitmiş mi diye, gitmemiş diye seviniyor. arkadaşlarla plan yaptık bu da arayıp ailesine haber verecek. 1000 (bin) kontur olan telefondan kontor bittigi için arama yapamazsınız bildirimi geldi. çocugun renk gökkuşağı gibi 3 saniyede değişerek döl israfının yanında sağlam kontor israfına sebep oabilecegini bize anlatmıştı.

bu arada selim bu entryi okuyorsan senin ebeni s2m telefonuna bak p*ç.
modlara not selim kendisine sovdugum icin alınmaz meraklanmayın.
çok bişey değişmemiş olabilir.
http://www.youtube.com/watch?v=zBwA4O0DLDw
(bkz: Tek başına nesil olmak)
petek dinçözü de es geçmemiştir bu nesil. aynı dönemde hem nez'e bakarak hem petek dinçöz'e bakarak 31 çekmesi efsaneliğine efsanelik katar bu nesilin. bunun birkaç senesi öncesi tutti fruttiye de baktıysa adamın hammaddesidir.
Aga ne bilelim, yokluk....
Şimdi onların evlatları buralarda yazarcılık oynuyor işte.
rezilsiniz mk

gidin yatın yarın okul var.
Ne 31 ler çektim ben o parlak göte.. bir günde 5 posta atabildiğim zamanlardı ey gidi eyyy.
Geçen gün işte bu müziğin sözleri aklıma geldi. Dedim ki "Allah Allah, nasıl bir şeymiş acaba dur aklıma gelen sözleri yazayım da akşam araştırırım."

akşam araştırdım ki şöyle bir şeymiş: https://www.youtube.com/watch?v=zy3X4thYRe0

Bunlar hep evde internet olmadığı için. O zehri bir şekilde vücuddan atmak lazım tabi.
Bir bu, bir de Petek Dinçöz.

Çok çektirdiler bu millete çok...Bak mesela nez, klibinde metalik renkli bir elbise giymişti. Artık ben onu bilinç altına nasıl attıysam metalik bir nesne görünce içim kıpır kıpır oluyor lan! Geçen çaydanlığı ovdum rengi bildiğin seksi geldi gözüme!
Çirkin bir kadın.
Arkadaş o kalçaların ahenkle dans ettiği klibi hatırlattın ya. O ne kalçaydı diyorum başka bir şey demiyorum. Sonrasında o kalçalar silikonmuş falan diye haberler çıksa bile yalova kaymakamını kimse silkmedi ben onu bilirim.
sakin ha!
Allah affetsin, hep yaptık gencken.
güncel Önemli Başlıklar