bugün

çok şükür ebeveylerimi yaratırken customize fonksiyonunu seçtiğimden; bilgi, kültür ve zeka seviyeleri yüksek, sözlüklerden haberdar oldukları için, benim sahip olmadığım ebeveyndir.

her neyse, bilgisayar ve internet kavramına atari penceresinden bakan bir kuşağın, sözlük yapısını öyle kolay kolay anlamasını beklemek hata olur. en azından ebeveyn olayında randomize yapan insanlar için bu böyledir.

işte bu gibi durumlarda, o an sözlükte hangi başlıkta olduğunuz veya sol cenaha hakim başlıklar hayati derecede önemlidir.

- hmm neymiş bu sözlük?
- ıı şey.. (o an misal ana sayfada anal seks yapan bakire kızlar başlığı açıktır.)
- anal seks yapan bakire kızlar. diyalog yazarı benim sessizce ve yavaşça uzaklaşmam gerektiğini söyledi evladım.
- peki sevgili ebeveynim.

tamam artık bitmiştir. sözlüğü tanımlayamamış ve haliyle evladıyla bağdaştıramamıştır. hatta evladının nelerle vakit geçirdiğini görünce aklına; amerikan filmlerindeki, kurbanını bilgisayar başında seçen, güneş görmemiş, pudra tenli, aşırı sapık, feci psikopat cani, hayvan, lanet olası pislikler gelmiştir. ve işte o an içinde kaynağı belli olmayan, durumu şerif yardımcısına bildirme arzusu belirir.
-bak anne sözlüğe seni yazdım.
+hm..annesine kızarkadaşımda kalacağım diyerek erkek arkadaşında kalan kız..
bu mu beni yazdığın..beey..koş..
güncel Önemli Başlıklar