bugün

Kafası güzel sunuyor sanki haberleri. bir gün yılmaz hocalarla lokalde oturuyoruz diycek gibi.
son zamanlarda memeleri sanki birkaç beden birden büyüdü (ama sarkmış ta:(), herhalde kaçırdıklarını hızlı şekilde telafi ediyor.
memelerini çok ellettiği için sarkan sunucu.
masada her an rakıdan 2 yudum alacakmış gibi oturan spiker.
sevişse rahatlayacak.
nesli hızla tükenen hatunlar kategorisinde değerlendirebiliriz kendilerini. gördüğüm yerde kollayıp koruyacağıma ant içerim.
adamı bir tokatta yere yıkabilecek kapasiteye sahip güzeller güzeli haber spikeri, türünün son örneklerinden.
Avradın hası.
cnn türk ün güzel spikeri.
Babasi sahin mengudur. Chp millletvekiliydi.bi aralar. Eger buralarda yazarsa sahin amca allahn emri peygamberin kavliyle nevsini istiyom.
farklı sunumuyla haberleri izlenilir kılan nevi şahsına münhasır spiker..
tepedekilere inceden inceden dokundurması hatta bazen laf sokan sunumu yok mu, izlemesi çok keyifli..
bilkent siyaset bilimi mezunudur.
At gibi hatun. biraz da erkeksi bır yani var.
Şok oluşuna aşık olunandır.
komik, alaycı tarzıyla değişik bir kadın. genel haber merkezi gerginliğini ti ye alır gibi bir havada konuşmaları var, gayet rahat takılıyor. Bülent Arınç canlı yayınında şoke olduğu an süperdi.
her akşam 17:00 cnn.
Barınç olayındaki tipi sesli güldürmüştür.

(bkz: O neydi gız)
(bkz: seks)

bakınca akla başka bir şey gelmiyor.

not:entry seksüellik içermez.
(bkz: Yedirmeyiz)
Bi haber programını izlemeye sebep olan afetul dehşet hatundur.
tv ekranından benle direkt muhabbete girecekmiş gibi bakan bayan spiker. biraz fazla konuşuyor ama hoş hatun. sürekli oturarak gördüğümüz bu bayanın kalçalarını kim nasıl görmüş ki onu anlamadım ben.
aslan suratlı dediğim kadın grubuna girer. zaten haberi de aslan gibi sunar. cnn turk'te her rastladığımda kanalı değiştiremiyorum bu kadını görünce nedense. vahşi bir cazibesi var hatunun sanırım.
cumhurbaşkanı erdoğan dan mengü ye tarihi ayar pompasıyla ülke gündemine düşen haberci spiker kızımızdır.
son dönemde çok fazla abartılmıştır, erkeksi bir kızımız öyle kendince bir haber sunuşu vardır, başka da göze çarpan bir özelliği yok.
delikanlı.