bugün

fazla abartılan kadın, neredeyse ekranda çıkacak her an "ne oluyor lan sana" diyebilecek erkek gibi kız tipindeki seksi hatun. ama söylediğim gibi tıpkı burcu esmersoy gibi fazla abartıldı buda.
önceden bir trt vardı. sunucular böyle bir formata bağlı kalarak sandalyeye yapışıp tek kamera karşısında haber sunuyorlardı.. günümüzde ise belli bir formata bağlı kalmadan sunuyorlar. doğal herşey doğal.. nevşin mengü de bunlardan biri.. hem zarif hem güzel kadın.
kim bu kadını spiker yaptıysa o kararı aldığı sırada kafası dumanlıydı galiba. zira bu kadar kötü haber okuyan başka bir spikere daha rastlamadım.
onu bunu bilmemde fena halde seksi bi spiker....o seksi sesiyle, yeni uyanmış gibi bakışlarıyla izlerken bile fena ediyo beni...elimde olsa nefes aldırmam valla...morarta morarta götürürüm...
heyt canım benim. ben seni yirim yirim.
seviyorum ben bu kadını. ve biliyorum ki o da ben gibi muhalif. evet cnn de çalışıyor olabilir. cnn de penguen medyası olabilir. doğrudur. gerçi eski cnn de değil artık (gezi parkı dönemi) bu kanal. değişim var. yarı dan bile fazla muhalif konumda, görüyorlar hükümetin aptalca hatalarını. nevşin mengü muhalifliğini bence olabildiği kadar gösteriyor. bunu alttan altan veriyor sürekli, kadının belli bir duruşu var. putin i erdoğanı bülent arınçı barzaniyi apoyu esadı pyd yi öso yu yanlış yapan kim varsa eleştiriyor. ama bakın ama. tık daha önde olmasını gerekli.
ismi de kendi de seksidir. hemde çok. ismi kendisinden daha seksidir. olamaz böyle bir isim.
hanzo bi duruşu var.
Şu anda Sol kaşı ile sağ kaşı orantısız.yonetmende inadina suratina zoom yapiyor.ivedi ile kaslarini duzeltmesini oneriyorum
evleneceğim kadının prototipi.
bir videosunu izlemiştim de yanılmıyorsam 'erkeklerin kadınlara uyguladığı şiddet' ile alakalıydı. orada öyle tuhaf şeyler söyledi ki 'acaba erkeklerin olmadığı bir dünyada mı olmak istiyor?' sorusu aklıma takılmıştı.

yalnız videoda gerçekten erkeklerin hanzolukları vardı, her ne kadar abartmış olsa da tepkisi bir yere kadar haklıydı.

seviyoruz ailecek.

cnn türk spikeridir.
Saçlarını arkadan sıkıca tutturup topuz yapsa harika olacak, yüzü gözü de açılacak.
Canlı yayında küfür eden acılı bir babaya hiç müdahale etmeyerek, acıya saygının nasıl bir şey olduğunu ve samimiyeti göstermiştir. Ancak durum "küfür şoku" felsefesiyle haberlere konu olmakta.
http://videogaleri.gazete...r-Soku--VrDGa9EzYY2Z.html

ihmaller zinciriyle bir cana mal olan bu bozuk düzeni tepedekilerin bangır bangır gözüne sokmak ise pek tercih edilemiyor bu zamanlarda.
Güzel mi çirkin mi zeki mi salak mı seksi mi itici mi bir türlü anlayamadığım kadın.
dünyanın en tatlı spikeridir.
cnn türkün muhteşem ötesi güzel spikeri.aşık oldum laaan.
sesi çok erkeksi. ayrıca her an kızacakmış gibi duruyor.
Pek de bir sevimsizdir kızımız...
acaba nasıl görünüyorum kaygısıyla gözü sürekli monitörde olan itici meslektaşlarına nazaran oldukça doğal ve sevimli sunucu.

bugün programına konuk olan aylin nazlıaka malum konuyla ilgili 'herkes bana twitter'dan ayakkabısının fotoğrafını çekip gönderiyor ahahahahihi' deyince bi güzel susturup daha önemli şeylerden konuşalıma getirmiştir lafı. aferin ona.

zira seçim sonuçlarının hala başarısızlık olduğunu kabul edemeyip kadın haklarını savunma adı altında ahahahih yapılıyorsa tabiri caizse nevşinciğim susturur affetmez.
tarif edilemeyecek bir çekiciliğe sahip olan hatun. hoş vücudu, seçtiği kelimeler ve ses tonuyla birleşince ana haberler, izlenilen en güzel film sahnesinden daha anlamlı geliyor insana.

çok başkasın nevşin
fena halde gevşetirsin.
tanışsak kesin fethedersin.
söyle neaardesin?
çekici kadın, hemde çok çekici.
(bkz: kezban) (bkz: herşeyi ben bilirim)
çok hoş hatun da çok sert, ters.
açık sözlülüğü ile bilinen spiker kızımızdır.

http://videonuz.ensonhabe...glantiyi-kesip-sitem-etti
görsel

güzel ayar yemiştir.