bugün

mesela lgbt bireylerinde neden lgbt son 5 yılda aşırı bir popüler kültür etkisi altına girdikten sonra aşırı bir artış meydana geldi?

2010 yılında sorsan kaç kişi lgbt'den haberdardı, şimdi neden bu sayı deli gibi arttı? 10 yaşındaki çocuklar bile biliyor. ben 10 yaşımda daha karşı tarafa ilgi duyabileceğimiz gerçeğini daha bilmiyordum.
amaç belli,maksat belli, insanları sapkınlığa alıştırarak onları depresyona sokup güçsüz bireyler ve devletler oluşturmak. böylelikle daha iyi yönetilebilir hale gelecektir. dünyayı arka planda yönetenler insanların cahil,sapkın,bananeci olarak kalmasını sağlayarak daha kolay yönetilebileceklerini biliyorlar. bunlara da tv,internet,sosyal ağlarla ulaşarak herşeyi zamana yayarak yapıyorlar. bakın Chp'ye lgbt'ye desteğini saklamıyor. neden? çünkü içlerinde dünyayı yöneten baronlara hizmet eden hiç birimizin bilemiyeceği vekiller var. bu dünyanın heryerinde böyledir.
iyi bir Netflix izleyicisiyim.

Hiç hemcinsimi öpesim gelmedi.

Bence siz gerizekalısınız...
isteyenin istediğini eşcinsellemesi durumunun alenen gösterilmesini içeren politika.

bunu konuşmadan önce 8 karısı olan erkeklerin olduğu, 25 kurşun yeyip ölmeyen karakterlerin bulunduğu ve kadınların zengin erkeklere kendilerini dürttürmek için yarış ettiği ulusal kanallarda gösterilen dizilere bakılsın amk.

ha bana giren çıkan yok o ayrı tabi.
sen öpmezsin ama küçük çocuklar büyüyünce öper.

bence sen gerizekalısın.
Benim açımdan Sıkıntı eşcinsel karakterlerin olması değil, yerli yersiz konuyla alakasız olsa bile bir yerden eşcinselliğe bağlanması.

Bu durumun bence kendilerinin savundukları bu durum içinde bir negatif durum oluşturuyor.

Olay Farkındalık yaratmaktan propagandaya çevirilince (bunu her konu için düşünebilirsiniz ama eşcinsellik olunca tabiki ekstra bir alaka var) insanlar tepkisini gösterebiliyor.

Şimdi netflix aynı şekilde amerikan propagandası yapsa bu yaklaşım tipinden rahatsız olanlar gene olacaktır.

Uzun lafın kısası iş propaganda yapmakta. Benim için derinden bağlı olduğum bir konuyla ilgi olsa bile bu propaganda , bu yaklaşım beni gene rahatsız eder.
diyelim ki özendiriyor diyelim ki artırıyor, bundan sana ne?

herkes senin dinine göre yaşamak zorunda değil müslimcik bunu kafana sok.
netflix izlemiyorum ama eşcinselliğin yaygınlaştırılması konusunda sadece bir ayak olduğu için çok da önemli değil asıl mevzu bunun her alanda sürekli hayatımıza sokulmaya çalışılması ve oldukça başarılı olmaları. bundan on sene sonra eşcinselliğin kabul edilebilir birşey haline geldiğini görmek zor değil tıpkı on sene önce hiç bahsedilmeyen bir mevzuyken şimdi sürekli gündeme gelmesi gibi.
Eşcinsellerin hayatı kimseyi ilgilendirmez evet.
valla politika filan hikaye o limit geçileli çok oldu. umalım ki sadece eşcinsellikte sınırlı kalsınlar.