bugün

türkiye'ye girmesiyle çıkması bir olacak galiba.
Türkçe olarak resmen Türkiye'de.

http://www.hurriyet.com.t...0229008&utm_term=post
yapacakları ilk iş internetteki yabancı dizi izleme sitelerini kaldırmak olmalıdır. ben şahsen girer 2-3 tıkla takip ettiğim bi diziyi hd kalitesinde izlerim. ama eğer netflix gelecekse ben parasını verip izlerim. tabi illegal siteleri de kaldırmaları lazım yoksa enayi gibi hissederim. dizi izleme siteleri artık o kadar iyi ki dizi yayınlandıktan 1 gün geçmeden hd kalitesinde veriyorlar.
an itibari ile problem yaşayan oluşum. sorun türkiye ile de sınırlı değil gibi genel yorumlara bakıldığında. tanım girmek gerekirse; türkiye içeriği de artmaya başladığı şu günlerde, severek kullandığım, faydalı oluşum.
Dünya çapında 100 milyona yakın üyesi bulunmaktadır.
6.8 milyar dolarlık cirosuya sahiptir.
Türk dizisi yapacak
http://www.sozcu.com.tr/2...zel-dizi-yapacak-1420061/
türk dizisi projesi düşündüklerini öğrendiğimiz internetten tv izleme şeysi.
prison break türkçe dublajı olup olmadığını merak ettiğim site. bilgilendirin .
Narcos ile Dünya'nın 1. Numaralı internet televizyonu.
netflix'in olayi su kardes.

butun gunun iste gecmistir, film indirmek ile ugrasacagina hemen aciyorsun bir film ayaklarini uzatip dinlenirken ya da yemek yerken izlemeye basliyorsun. isi gucu olan insanlar icin bire bir. yoksa ogrenci filan iseniz, hic netflix'e para vermeye gerek yok. zaten netflix'te her filmi ve her diziyi bulmak mumkun degil.

umarim anlasilabilmistir.
Çevrimdışı izleme özelliği sonunda gelmiş. Metrobuste orda burda izleyebilecek bi seyler buldum sonunda. Su an indiriyorum izleyeceklerimi sorun yok gibi.
1 aylık deneme süresi boyunca aradığımı bir türlü bulamadığım online film-dizi izleme sitesidir.

sen içeriğini geliştirene kadar bay bay netflix.
türkiye için hazırladıkları portal berbat. dizipub ile bile yarışamazlar.
internet hızım adil kullanım kotasına takılıp, 3mbps'ye düşse bile donmadan, takılmadan yüksek çözünürlükte dizi film izleyebiliyorum. En büyük nimet bu olsa gerek. zamanla yeni filmler ve diziler ekleniyor. Dizilerin çoğu türkçe dublaj. Ve seslendirmeler gayet çok güzel. Sevdiğiniz dizileri türkçe dublajlı izlemek çok iyi oluyor. Alt yazı yerine sadece görüntüye odaklanıyorsun. bu da bana göre ikinci bir nimet. Netflix hızla gelişiyor, güzelleşiyor. kesinlikle tavsiye ederim.
sana ne sunarsa onu izlemek zorunda olduğun platform.

şu anki sinema sektörü öyle kafana göre tıkla izle olayına izin vermez ancak bu şekilde de arkadaş ben mecbur muyum elin uygulamasının sanal zekasına mahkum olmaya? *
Reklamını sık gördüğüm ama ilgimi çekmemiş olan platformdur. Tabiri caiz ise Gavurun digiturku denilebilir.
türkiye'ye geldi, ne kadar çöp şirket varsa ayakbastı misali adamlara itelemeye başladılar projeleri. bizim adettendir, fox dahil kim geldiyse dışarıdan ilk sene dolandırırız. kareli kağıda senaryo yazıp üsküdar çay sevda goygoyuyla ekmek yiyen adamlar bunlara verdiler projeleri. ama gözü açıktır netflix'in, erken uyanır. yine de söyleyeyim, proje arıyorlar büyük iştahla, ilk yıl torpillilerden yer bulamasanız da umudunuz kırılmasın, iyi bir hikayeniz varsa ulaştırın bu adamlara.
dizibox, dizilab, dizipub varken türkiye'de ekmek yiyemez.
dizi konusunda bence gayet başarılıdır zira lucifer da yapılan o felsefi tanrı bakış açısı cidden etkileyici bir ironik halde sunulunca harika oluyor ve birde Pedro pascal var tabi.
dünya çapında 86.7 milyon kullanıcıya sahiptir.
Vodafone Red tarifeli olmamın en büyük iki avantajından birisi, Netflix'tir. *Bana 3 aylık deneme sürümü hediye etmiştir. Ancak kendilerinin bu kalitesine ve çeşitliliğine bakacak olursanız gerçekten muhteşem bir platformdur. Kendi dizi ve filmleri ayrıca kült yapımlar açıkçası aradığınız bir çok film-dizi içeriğine en kaliteli şekilde sahip olabilirsiniz. Kapattığınız anda, diğer tüm aygıtlardan kaldığın yerden devam et seçeneği ile filmleri kaçırmadan devam edebilirsiniz.
Netflix Türkiye buralarda iyi iş yapmak istiyorsa film / dizi arşivinin geliştirilmesi şart. Bildiğim kadarıyla Türkiye için yaklaşık 400 civarında yapıma ulaşılabiliyor. Böyle olursa müşteriyi en fazla 4-5 ay kadar bağlayabilirler. Fazlası değil.
Burada yazılan tüm kötü yorumları yok sayın. Öncelikle netflix'in en büyük nimeti tartışmasız şudur ki, 3mbs internetle bile bildiğiniz 720p - 1080p film, dizi izleyebiliyorsunuz. Kolaysa 720p bir diziyi 3mbs ile indirin bakın bakalım ne kadar sürüyor. Hangi ülkede açılarsa açılsın tam potansiyeline ulaşması bir kaç yılı buluyor ilk kullananlar bilir, ilk açıldığında resmen bir hiçti. Dizi kısmı için, kendi yapımları gerçekten çok iyi senaryo olsun oyunculuk olsun hakkını veriyor ama kendi yapımı olmayan dizilerin sezonları şuan için eksik yüklenmiş bir şekilde. çok az kısmı güncel. telif hakkından dolayı da alamadı bazı diziler var tıpkı game of thrones gibi. Film kısmı ise şuan için vasatın üstü - yeterli seviyesinde diyebiliriz. Giderek gelişip, dallanıp budaklanıcağına olan inancımın tam olduğunu söyleyebilirim özellikle Türk yapımı dizi işine girdiklerinden tadından yenmicek. Biliyoruz ki tv de yayınlanıp malum kişilerin hoşuna gitmediği zaman yayından kaldırılan dizileri netflix'te yapamicaklar. 27 Tl'lik paketi sırf kendi dizileri için bile alına bilir.
Nasıl anlatırsan anlat, anlamıyorlar anlamamakta ısrar ediyorlar resmen. Kardeşim 50gb akk'li sikik ttnet ile ben bu sistem sayesinde hızım düştüğün de bile hd kalitede yayın izleyebiliyorum ki dizi, film sitelerindeki gibi web hd değil gerçek hd şekilde. Arkadaşım yurdunda ki internet ile instagramdan fotoğraf yükeleyemezken gene bu sistem üzerinden hd kalitede film,dizi izleyebiliyor. Gidip akksiz internete minumum 130tl vericeğime 27 tl veriyorum izlediğim dizilerin %70'ini burada buluyorum. işin korsan boyutuda var aq. Desem ki marketten hırsızlık yapan biri için ne düşünüyorsun elli laf sayarsın hırsız için, ama kendin veri hırsızlığı yaparken bir sıkıntı yok. Türkiye'de bu işlerin pahalı olduğu söylenirdi hep hak verirdim de ama adamlar 27 Tl 'ye sunuyor artık bu hizmeti ve eminim ki bu sözlükte ki yazarların yarısından çoğunun 2 günlük sigara parası. Kalkıp ta aa kerizler para verip izliyor biz ücretsiz izliyoruz muhabbetine girme hiç. Ben en yüksek kalitede türkçe düblaj izleyip kimsenin hakkına girmiyorum sen hırsızlık yapıyorsun amk.