bugün

Diziler, filmler, programlar, özel içerikler... Hem de HD kalitesi ile.. http://www.netd.com
tvyo'ya göre daha iyi olan yönü filmlere yer vermesi, film sayılarını arttırırlarsa kendilerine çok iyi bir yer edinebilirler.
kaygısızlar dizisini eklemekle hayatının doğrusunu yapmıştır kanal d yönetimi, yalnız her yerde internetten izleme imkanımız yok indirme seçeneğide eklensin, videoları indirme yapamıyorum, yardııııım.
içinde kaybedenler kulübü adlı radyo programının görüntülü yayınlarının olduğu, bazı zamanlar görüntülü canlı yayının da yapıldığı internet sitesidir.
içerik açısında muhteşem, teknik açıdan berbat site. madem indirmeme izin vermiyorsun bari doğru düzgün izlet aq. 2 gündür bi diziyi izleyemedim. bi ses gider, her dakka takılır, görüntü kalitesi kafasına göre gider.
şimdi de diziler bölümünde içerik yok yazısıyla karşılaştığım galiba liseli bebelerin hazırladığı site. illa küfür ettirecekler aq.
Kanal D'nin en iyi projelerinden bir tanesidir. Eski dizileri yavaştan yavaştan siteye koymaya başlamışlardır.
--spoiler--
YouTube'un, Doğan Music Company'ye bağlı NetD platformunda sahte tıklama yapıldığı gerekçesiyle sayfanın onayını kaldırdığı iddia edildi. 21 Mayıs 2015 Perşembe 07:40 Doğan Holding bünyesinde bulunan ve Doğan Music ile bağlantılı olan NetD platformu ile ilgili sahte tık tespiti! YouTube tarafından doğrulanıp onaylanmış sayfalardan biri olan NetD'de son dönemde yayınlanan kliplerin izleyici sayılarının, sahte tıklama sonucu artırıldığı ortaya çıktı. YouTube, sayfanın onayını kaldırdı. POLAT YAĞCI: MERAKTAYIM Geçtiğimiz yıl attığı tweet'le müzik camiasında tıklama sahtekarlığı yapıldığını iddia eden Polat Yağcı, Musiconair.com sitesinin verdiği haber için şöyle konuştu: "Bu durumu ben geçen yıl söylemiştim ama dinleyen olmadı. Şimdi, o dönem kendini aklamaya çalışanlar ne yapacak çok merak ediyorum." EROL KÖSE: iLK SUÇ DUYURUSU BENDEN Yapımcı Erol Köse, "Eğer bu iddialar doğruysa, savcılığa gidip ilksuç duyurusunu ben yapacağım, dijital dağıtım kontratımı da feshedeceğim" dedi.
--spoiler--
dizinin içine eden site . bu ne amk takıla takıla 3 saatte bitmedi .
Büyük kolpa dönüyor burda. Yahu dünyaca ünlü şarkılar şurda 300 mio anca buluyor. Aleyna tilki nedir amk. Şaka mısınız siz? YouTube'un bu oyunu bozması lazım.
tükiyenin vevosu.
Böyle vizyonsuz bir platform daha ben görmedim. Bunu size iki örnekle açıklayabilirim. Tarkan da burada klibini yayınlıyor, celal öz de. Bu gün ben cep telefon kamerası ile hiçbir sanatsal değeri olmayan saçma sapan bir klip çeksem basarım parayı bu platform da yayınlarım. Arkadaşım her şey para değil. Sen platform olarak ülkeyi temsil ediyorsun. Yapma ayıptır günahtır.
Birçok güncel şarkıyı beleşe dinlememizi saylayan youtube şeysi.
Müzik şeysi işte. Buna neden entry açtınız gız.
youtube'da videolu müzik paylaşan youtube kanalı.