bugün

Hiç bir zaman sevilmeyecek Hatundur yani ne biliyim biraz şey.. Engin Altan kendisinin 2. Eşidir.özge özpirinççi forever..
Kendisini gercek hayatta hic tanimadim. Hatta karsilasmadim bile. Bana hic kotulugu filan da dokunmadi dolayisi ile. Ama sanki anama babama sovmus gibi gicik kapiyorum kendisine.

Samimiyetsiz.
(bkz: Özge özpirinççi) den güzeldir.
2 aralık 1988 doğumlu olmasına rağmen hala 35 yaşındaki eşinden* 15 yaş küçük olduğu iddia edilen bayan. sanırım 93 doğumlu kızkardeşi ile karıştırılıyor.

(bkz: aslışah alkoçlar)

şu sıralarda henüz yeni yuvasında başlayan kara kedi istilasını temizlemekle meşgulmüş sanırım. ünlüleri anlamak zor...
kendinden 15 yaş büyük düzyatan la evlenmiş. bu da bu ara moda oldu.
bi özge özpirinçci değildir.
artık bir düzyatan olmuştur kendisi.
engin altan düzyatan'la 28 ağustos 2014'te dünya evine girmiştir.
soyadı olmadan bir hiç olanlardan.
ne kadar kıskanç ve haset olduğu gözlerine yansıyan kişilik. engin Altan'ın tüm karizmasını silip süpürmüştür ayrıca.
magazin gazetecileri derneğince ünlü torunu sıfatina maruz kalmiş dişil harika, bu nasıl bir tamlama demedende edemiyor insan.
spor programinda sadece başlıklari okuma görevini üstlenmiş ve görevinin azlığından şikayetçi olacak ki başlıkla yetinmeyip haberleride okuyunca program yöneticisinin inceden ayarına maruz kalmiş afet-i ünlü torunu.
spor toplantısı programında gazete manşetlerini okumaktan başka bir görevi olmayan, spor olaylarına herhangi bir yorum getiremeyen ama zurnanın son deliği olan hanım kızımız. gidip magazin programı sunsa daha makbule geçer.
an itibari ile cnn türk'deki spor toplantısında "manchester united şeytanın pabucu kırdı" diyerek türkçe'ye yeni bir deyim kazandırmıştır. kendinisi sözlük ailesi olarak tebrik ediyor yılın en güzel türkçesini kullandığı için plaket vermek istiyoruz. *
Ehliyet sınavına çalıştıktan sonra geçmenin zor olmadığı halde yerine başkasına sokabilmiş ve ailesine yakışmayan bir durumun içine girmiş bir garip kişiliktir. Geçmiş yılların sorularını ezberlesen zaten geçiyorsun, hadi 1-2 dersten kaldın diyelim. Tekrar girersin. Bu ne saçmalık Allah aşkına...

http://magazin.haberturk....nlu-torunun-ehliyet-oyunu
nasıl bir zeka seviyesine sahip olduğunu çok merak ettiğim canlı.
geçmek için okuma yazma bilmenin yeterli olduğu ehliyet sınavını defalarca geçemediği için yerine başkasını sokup yakalanmış hapis cezasına çarptırılmış.

http://www.sabah.com.tr/y...tik_torunun_ehliyet_oyunu
hülya koçyiğit'in torunu, gülşah alkoçlar'ın iki kızından büyük olanı.

yaşı henüz 21 yamulmuyorsam, lakin acele edip geçen sene evlenmiş bu sene de boşanmıştır.
düğününde çok sevimli ve masum görünüyordu. o kadar heyecanlıydı ki nefes almakta güçlü çekmişti. ne yazık ki boşanmışlar.
sosyetik ve epey zengin olmasına rağmen şımarık bitch bir hali yok uzaktan bakınca, gayet mütevazi bir duruşu var.

epey zarif, tam esmer güzeli bir kızdır. kardeşi de ondan aşağı kalmaz. (bkz: aslışah alkoçlar)
zenginligi isminden belli olan bir hatun kisi. * otekisi icin:

(bkz: derin mermerci)
kiz kardesini deliler gibi kiskanan, basarili kayakci. milli takimdaydi bir aralar. bu kisiye guzel diyenler kiz kardesini gormeli. tabii cok ufak daha kendileri. burdan ikisine de sevgilerimi iletiyorum.

Hülya Koçyiğit'in torunu.

(bkz: aslan kaç paraparapum)