bugün

iç anadoluda tüketilen instant coffee ovv yee. şaka lan üçü bir arada işte. yazar olanından.

koştursun ordan oraya hoş gelmiş.
bir komşumuz böyle derdi nescafe'ye. komik değil aksine çok itici geliyor kulağa. yani en azından benim kulağıma.

ayrıca bir uludağ sözlük yazarıymış.
umarım bu şekilde söylemiyordur.
meraklı bir arkadaş.
Arabasi olduğunu her entrysinde belli etmeye çalışan yazar.
Mercedes e250 coupe varmış kendisinde. Böyle yapınca kız düşüyor mu? * .
bu arkadaşın fakirlerle ilgili bir sorunu var. açtığı iki başlıktan biri fakirler. kuzum nedir sıkıntın dök içini sende kurtul bizde kurtulalım amk.
"Her gun rus kizlari sikiyom hüloğ
Şirketlerim var çok kazaniyom
Sözlük leş fakirlerle dolu ama 15 saat buradayim"

Bir ara surekli arabasindan bahsedip duran bi sonradan görme vardi, nicki filli bir şeydi. Bu da onun ust versiyonu. Sonradan görmelerde zirveye oynar. Tabi dedikleri doğruysa.
Aşırı itici bir yazardır.

Edit: sözlüğe her girişimde basliklarda entrylerini gördüğüm için bu yorumu yaptim.
(bkz: #39845801)

bir kitaba para verip satın almayı gösteriş merakı olarak değerlendirerek tespit sıçmış olan yazar.
nickinden de anlaşılacağı üzere çok çalışarak bir yerlere gelmiş olan yazar.
"ben şurada manzaraya garşı bir nesgayfe içeceeem" diyen yardımcı ablamızı aklıma getirmiştir.
görsel
şirkette 4 tane farklı kallavi marka arabayı kullanım şansı olan benim, anahtarların fotosunu çekip sözlüğe atmam halinde balonu sönecek yazar.

mercedes'i olan adamın burada zaman geçireceğine ihtimal bile vermiyorum.
kendisinin iki şirketi varmış. neden saatlarini burada harcarsın patron. gününü gün etsene.
güldürüyor göt. iyi bir troll olma yolunda emin adımlarla gidiyor.
Araba anahtarını sürekli paylaşan yazar. Neyse iyi biridir herhalde bilemedim.
bu adamın karması gerçeği yansıtmıyor. valla diyorum.

ben uzun zamandır böyle ayarı yerinde düzgün troll görmedim.

hoş troll olmayabilirde. neyse ben buralarda fazla dolanmıyım.
mercedesini bir gün versinde kendimizi 23 nisandaymışçasına zengin hissedelim yazarı.
Sevgilisi olduğunu nicaltımda belirttiği andan itibaren dünyaları başıma yıkan yazar. Eksi oy sınırı yetmiyormuş gibi bir de aramıza bu engel girdi.
Nesgayfe min mütevazi kişiliğini ve aşırı bilgi içeren entrylerini çok özleyeceğim. Neyse bağrıma taş basar unuturum seni.
Çomarlara öyle bir ayar vermiş yazar ki, okurken hunharca gaza geldim.
Alıp bayrağı, kapıp şişeyi çıkacağım şimdi sokaklara..

Mehter marşını dinleye dinleye içeceğim anasını satayım.

iyi yazmaları olsun.

Entry ;

https://m.uludagsozluk.com/e/40238847/
Kendisine numaramı verdim isteyen ondan alıp bana ulaşabilir.
Kendisi sözlüğün tek ve yegane yakışıklısıdır. benim de kahramanım olur.
Kalbim senindir gayfecim.
mühendisleri çok kıskanan yazar. sanırım kendisi adıyaman su ürünleri 2 yıllık terk.
bak şimdi yiğidim verdiğim ibana anında 50 bin atamıyorsan seni buralarda yaşatmam, rezil ederim.

yok öyle mercedes mercedes deyip foto atmamak.

edit: para işte.

o kadar fakirizki şaban gibi cama banıyoz amk.
miss me with that gay shit.
köylü kesimin nescafeyi okuma şekli. itici.
(bkz: gay)
güncel Önemli Başlıklar