bugün

şu an için, fazla uzaklaşmış olamazlar. *
yaşları ilerleyen yazarların kullanması muhtemel söz öbeği.
saat 1 i geçti ya, muhtemelen kimisi şu an uyuyor, kimisi de ders çalışıyordur dememe neden olan başlık.
(bkz: unutuldular) *
yeni üye olmus yazar adayını kızdıracak tanım.
bulunca yeni sözlük açın orda devam edersiniz denilesi ayrımcı başlık. işin ilginç yanı, böyle başlıklar niyeyse normal geliyor insanlara. sonra da diyoruz ki şu neslin bu nesille sorunu ney. hey ya rabbim.
(bkz: nerede o eski bayramlar)
en çok eski nesil yazarların hayıflanarak söylediği söylemdir . ancak istisnalar kaideyi bozmaz .
Başlık açmak için başlık açan tipleri gördükçe akıllara gelen söylem.
her ne kadar geyik bir başlık olarak dursa da aslında gerçekten hüzünlendiren br kavramdır. sözlüğen ilk zamanlarından burada yer alan sözlüğün temellerini atan bir çok yazarın artık sözlükte olmaması durumudur. çok özlenen yazarlar var bunların içinde ve birçoğu şu an silik hepsinin bir gitme sebebi var ama sözlük için birer kayıp. birçoğunu ilk kez duyanlar da olacaktır.

(bkz: yesimimbenim)
(bkz: majikdaimon) -bu delinin teki-
(bkz: dave mustaine) enteresan adamdı.
(bkz: sadakatsiz)
(bkz: tucimania)
(bkz: abberline)
(bkz: st27)
bir de burada yer alan ama eskisi kadar göremediklerimiz var.
(bkz: peygamber devesi)
(bkz: tabuttamenemenyapanimam)
(bkz: jassmiana)
(bkz: mulayim)

bir çoğunu çok özledim. bu kadar sohbeti güzel adamları tekrar biraraya getirmek çok zor.
insanoğlunun daima geçmişe ya da geleceğe özlem duymasından kaynaklanan çağrı.

hiç kimse şimdiyle mutlu olmaz. ya sürekli ''aga eskiden şöyleydi be'' der, ya da ''olum okul bi bitsin şöyle yapacağım'' der. peki şimdi? şimdi önemsiz, çünkü zaten yaşanıyor.

geçmişteki yazarların benden ne farkı vardı? muhtemelen hiçbir şey. ama artık onlar geçmişte, bu yüzden her zaman daha değerliler ve öyle olacaklar.

dedeme sorsam gençliğini özler, ben gencim çocukluğumu özlüyorum. tüm müzik severler 90lara özlem duyar. niye yahu? serdar ortaç o zamanda da vardı.
uzaktan sözlüğü takip eden yazarlardır. tabi artık kendilerini göstermeleri için gençlere imkan sağlıyorlar.
aradım ama telefonu açmadılar. tostumuzu yedik bekliyoruz.
eskiden monitörlere civi ile entry giren zaman zaman internet cafe duvarlarında hiyerogliflerine rastlanan yazarlardır. mavera ün nehir ve mezopotamya bölgelerinden geldikleri rivayet edilsede an itibri ile nerde oldukları bilinmemektedir.
Bir tek ben mi kaldım, harbiden nerede onlar?
evet ekşi sözlük de olsun, uludağ sözlük de olsun, nerede o eski yazarlar, girdiği entryleri olsun tanımları olsun bkz olsun, adamlar profesyonel entryler girerdi, yeni yazarlara sözüm yok, yeni yazarlarlar da ustaca entryler giriyorlar, eskilerin dediği gibi ''ne varsa eskilerde var'' gerçek den eskilerde var.
eskiye hasret duyan yazarların diline pelesenk olmuş tümcedir. ne de olsa oldies but goldies.
yazarlardan bilgi içereikli girdi isteme.
Sözlüğe ilk üye olunduğu zamanlarda yardıran yazarları şimdi ortalıklarda göremeyince insanın aklından geçen hayıflanma.

Bu aralar kalabalıklar içinde sivrilen yazarlar göremiyoruz ya da dikkatli bakmıyoruz.

insan sıkılıyor burada, şimdi.
(bkz: yaran yanlış okumalar)" nerede o seksi yazarlar ".
Sözlükten 8 ay uzak kalıp döndükten sonra yepyeni yazar isimleriyle karsılasan yazar beyanıdır.
koordinat veriyorum !

güzel yerlerdedirler.
beni unutmuşlar demek. silik yemek için ne gerek?
eski yazarlara özlem duyulduğunu belirten serzeniş. sahipleri, haksız da değiller.
Çıkmayın üstadım. Sözlüğü Troll lere bırakmayın. Bari siz yapmayın. Yıllar önce girilen entry ler iyiymiş. Okunasi ve gülerken düşündüren cinsten. Çoğu eski yazar son 2 yıldır yazmayı bırakmış. Bu Sözlüğün size ihtiyacı var azizim.
güncel Önemli Başlıklar