bugün

kevaşedir. işimiz var herhalde amk orospusu niye baskı yapıyon.
pek merak etmiştir muhtemelen.
muhatap olduğu insana göre mesaj yazan kızdır.
sen kendine 'orusbunun evladı' diyorsan, dua et o soru işaretlerini düzeltip sokuşturmamış sübliminal yerlerine.
Klasik türk kızıdır. Kezban literatüründe yer alır. Aldatılma fobisi ile erkeğini aldatılana kadar kışkırtan kimsedir.
illa bir anlam arıyorsan çanakkale lidir. yok 16 soru işareti olsaydı bursa lı derdim...
O mesajı okurken soru işaretlerini üşenmeden sayan yazar beyanı.
Çenesi kuvvetli bir kız allaha yakın bize uzak olsun 17 tane nedir arkadaş anca kurtardı heralde.
muhtemelen yarım saat daha cevap vermemeniz durumunda yıldız tilbe paylaşımlarına başlayacak olan kızdır.
Sinirlenmiş.
enişteyle akşam akşam delirmecelerdeyiz şeklinde cevap verilerek biraz mavi ekranı haketmiş kızdır.
Ben arkadaşıma bir sorunsormak istiyorum. Saydın mı la?
Muhtemelen nerde olduğunuzu biliyordur bi şekilde öğrenmiştir. Nerde olduğunuzu ona göre söyleyin yalan söylerseniz götünüze girebilir.
bu kız yerine gider, beş saat sonra cevap verdiğinizde hiçbir şey sormayan kızı seversiniz.
"Nerdesin?????????????????????????????"

Yuhtur. Kim saymıştır.
kardeşim hemen bırak o kızı hatta numaranı değiştir şehrini adresini değiştir o neymiş öyle ya.
her birinin içine başka sorular yüklemiştir.
nerdesin dağın görünen yüzüdür.
Aleni tehdittir... Ne haltlar karıştırıyorsun, beni aldatıyor musun, gözüm üzerinde mesajıdır.
güncel Önemli Başlıklar