bugün

Büyük aşklar nefret ilen başlar.dır.
çok sayıp sövmemişsem ben de oylarım.

eğer ki aşırı aşırısı gavgaya girip, ağır konuşmuşsak gizliden gizliye sıvazlarım artı butonunu, çaktırmadan.

sezar'ın hakkını sezar'a.

puştluğun lüzumu yok benje.
Bende neden bu kadar açık oylanıyorum diyorum. (bkz: her şeyin alt üst olması)
Ortak noktanızı bulmuşsunuz.
Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok durumu. O yüzden kimseyi "nefret edecek" kadar ciddiye almayın. *
tam tersi şekilde ben bazen nefret ettiğim yazarları artı oyluyorum... olumlu ve güzel bir şey yazdığında düşmanım olsa artılarım... namus ve şeref bunu gerektirir, hakedene hakettiğini vericeksiksin... yoksa adam madam değilsin sen !
Kapıyı çalıp kaçan sümüklü komşu çocuğunu hatırlatır.
şakirtimiz şu an damardan giriyor sessiz olun*

güldürür.
can sıkar.

(bkz: zall entry ni beğendi)
hiç vuku bulmayandır.
biliyor yaparsa öyle bir hata sikerim dalağını.
Arkadaşlar bu dramdır.

Çünkü bildiğiniz üzere açık oylamak evlilik teklifidir...
Aklınca ben olgun biriyim seni sallamıyorum demeye getiriyordur.

Edit : bu oylayan arkadaşlar nefret mi ediyor şimdi hep?
Nike dikkat etmeden okumayı ve oylamayı alışkanlık haline getirmişlerdir.

Oylayayım da ne kadar olgun ve şahane bir kişilik olduğumu algılasın insanlık öğrensin hayvan fikrine sahip olanlar da oluyormuş demek

ama burada birbirimizden hiç hoşlanmadığımız ortada yazarlar ile benzer fikirleri dile getirdiğimizde karşılıklı oylaşırız biz nezaketin gereği ve de fikrin hatrı için.

Biz bunu daima yapıyoruz. Ama demek biz oyladığımızda arkadaşlarımız art niyet görüyormuş vay arkadaş...
bir tane vardı bir aktrol , sanırım önce açık oyla artı verip sonra eksiye çeviriyordu. seni açık açık eksiliyorum bak der gibiydi.
Artini kicina sok diyesim geliyor.
“ beni ciddiye al abey “ demek istiyordur. iplenmeye iplenmeye kudurmuştur. Kıyamam. Yazık...
(bkz: buruk sevinç)
Donuz'lasam ne yapabilir ki...
Bazen yaptığımdır. Fikirlerini sevmem. Biliyorum o da beni sevmez. Fakat yazdıkları bence doğru. Ama naaparsın ki bu konuda kendisine Hak vermemek elde değildir. Kimisi görmezden gelir. Yada taktir etmez. Şahsen Çok bariz bir ofsaytı yoksa golü veririm.
güncel Önemli Başlıklar