bugün

Bir kadından davranışları ve karakteri yüzünden nefret edip, bakarken bile sinirlenmek iğrenmek ama aynı zamanda onunla sevişmekten kendini alıkoyamayan, kadının ondan başkasıyla sevişmedine katlanamayan erkeğin yaptığı eylem. Bir erkek neden böyle davranır? Cinsel saplantısı yüzünden mi yoksa gerçekten nefret etmediği için mi? Soruyorum size ey sözlük genelini oluşturan erkek yazarlar.
(bkz: uludagforum)
Edit: ulan genel ev demedik, normal bayan normal erkek.
Askerlik dönüşü olması kuvvetle muhtemeldir.
onla seks yapıp nefreti yoketme içgüdüsür. böylece bir nevi barışırlar kaynaşırlar. ayrıca karşı taraftan hırsını çıkarma fırsatıdır.
(bkz: büyük aşklar nefretle başlar)
kadına duyduğu nefreti bastıran birşey var demektir. oda tartışılmaz olarak kadını meta olarak görmesinden ileri gelir.

spartacus2'yi izleyip düşman atını parçalamayın aq.
Delik olsun yeter, zataliniz artık öldürüp hönkürdüyorlar.
Büyük aşklar nefretle başlar tezini kanıtlar nitelikte olabilir.
(bkz: büyük aşklar kavgayla başlar) eminem/rihanna love the way you lie klibinde görülebilir.
https://m.uludagsozluk.com/e/34221050/

Bilinçaltın sikişlerde...

Hastasın. Muhtemelen sana iyi davranmayan seni tersleyen veya seni reddeden her kadına karşı aynı şeyleri düşlüyorsun. Annen ila arası bozuk olan komşu abla veya teyzeye karşı bunu düşünüyorsun. Çünkü aklındaki cinsellik sana böyle söylüyor. seks=kadın aşağılanır.
(bkz: bana küfret) gibi söylemler olabilir.
(bkz: dirty talk)
KADINI KULLANMAKTIR. MAZHAR OSMAN'I GETiRDi AKLIMA KADINLAR PiSUVAR GiBiDiR iŞER RAHATLARSIN DEMiŞ MERHUM. KADINLAR ZATEN GENELLiKLE NEFRET NESNESiDiRLER, KENDi ARALARINDA ZATEN BiRBiRLERiNDEN ETTiKLERi NEFRET KÜFÜR KIYAMET BiR DE ÜZERiNE ERKENDEN HER ŞEYi TÜKETTiKLERi PARTNERLERiNiN NEFRETiNE MARUZ KALMAK ONLARI ANCAK BiR PiSUVAR HALiNE DÖNÜŞTÜRÜYOR. YAZIK.
yarın yapacağım eylem. nasıl mı?

şimdi ben bu kızla bir aralar yakın arkadaştım. ortam şöyle bakın, 6 kız bir ben bir de salak bir çocuk. 2 yıl önce.

bilge kardeşinizin egosu çok yüksektir. ve duygusal bağ kuramaz. bu sebepten bilge kardeşiniz zamanla bu kızlar ve çocuğu sinir etmeye, aşağılamaya ve satmaya başlamıştır. zamanla bu insanlar ile aram açıldı ve herhangi bir bağım kalmadı. fakat benden nefret ediyorlardı.

işte bu kızla 2 gün önce araba bakmaya gittikten hemen sonra oturduğum starbucksta denk geldik. hem de aynı sırada arka arkaya iken birbirimizi farkettik. bilmem neden çok değişik bir hava esti aramızda ve düzgün muhabbet etmeye başladık. bu muhabbet sipariş sırası gelene kadar sürdü sonra görüşürüz dedik ve ayrıldık.

belli ki ikimiz de bu değişik havaya anlam verememiştik. masaya oturmuşum, bu arada yer cevahir starbucks, uzaktan kızı anlamaya çalışıyorum derken onun da yüzünde benimki gibi değişik bir ifade olduğunu gördüm.

dedim uluyan içindeki bu saçmalığı hemen bitirmelisin. aksiyon adamı olduğum için kızın yanına dezenfektan bahanesi ile uçtum. gülme falan derken oturdum ve muhabbet orada da devam etti. bir müddet sonra yolcu yoluna diyerek evin yolunu tuttum.

ertesi gün bana yazdı. nasılsın gibisinden. ben de cevap verdim. biraz muhabbetten sonra konuya daldım. dedim ki "çok ilginç ve çekici bir hava var aramızdaki konuşmalarda" minvalinden mevzuyu araladım. kız tahmin ettiğim gibi bence de ama güzel yani tarzı bir cevap verdi.

bunun üzerine yarın buluşup bu havayı daha fazla estirme teklifi yaptım. hatun kişi onayladı. yarın benim eve 15 dakikalık mesafede buluşup biraz gezinti yapacağız. sonra ben koronayı bahane edip evi soracağım, ve uluyan kardeşiniz sinyali alırsa virajı alacak.

şimdi çok değişik bir his var içimde, sanki uzun zamandır bunu arıyormuşum gibi. sonuçta kız benden nefret ediyor ben de açıkçası pek hazzetmiyordum. nasıl bir anda buna dönüştü olay hala daha anlam veremiyorum o sebepten yazdım buraya.

ne diyorsun sözlük? siyasi konularda yarrak kürek entari kasan uluyan bilge ne yapmalı?

edit: arkadaşlar eksilemeyin bir şey söyleyin. (entari silindi formattan ondan edite yazdım)
“Yarın yapacağım eylem”

Adam resmen sevişmek için araba muayene randevusu alır gibi gün almış.
Tatlım o nefret değil yahu, cinsel gerginlik.

görsel
starbucks virali.
Aslında nefret ediyormuş ama takilacakmis. sebebi de yok,yatıcam ama nefret ediyorum,muhabbet edecem ama nefret ediyorum,gülüyoruz ama nefret ediyorum. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

görsel
ona karşı olan nefretinizin ve size yaptıklarının intikamını almak için mükemmel bir fırsattır. köküne kadar bunu ona yaşatmak gerekir.
bir erkeğin yapabileceği en aptalca şeydir.
---spoiler---
bilge kardeşinizin egosu çok yüksektir. ve duygusal bağ kuramaz.
---spoiler---

tam da bu durumdan muzdarip hastalara psikologlar bir ad vermiş: psikopat diyorlar.
(bkz: bitse de gitsek)
20 kasım da kardeşimize verdim yetkiyi.
(bkz: yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi)
(bkz: bazarov un paradoksal aşkı)
O kız seni yarın, yani bu gün eker ki umuyorum eker. Bu nasıl bir kurnazlık ve kötülük. Boşuna senden nefret etmemişler. Kızlar sonra yanlis anlıyorlar, bak görün adam sinsi sinsi tuzak kuruyor. Evlenmeden birlikte olmayın şunlarla diyoruz . Bunu örneklerle kaç kere anlattık. Bir örneği de yukarıda.
jigololuktan daha da namussuzca.
güncel Önemli Başlıklar