bugün

sürekli kızlara yavşayan tiplere kıl oluyorum. bu pezevenkler yüzünden kızların g*tü çok kalkıyor.
işi düşünce arayan soran adamlar kızlar.
içden pazarlıklı olanlarıdır. doğallık ne guzel şeydir doğal olun.
hayatın hiçbir şey katmadığı insan tipidir. gözleri bile boş bakar, cahildirler. hayatı lay lay lom görürler.
Arkadaşım dediği insanın arkasından konuşup iş çeviren ve de hiçbir şey olmamış gibi yüzüne gülenler,
Yalan söyleyenler,
Kıskançlar (sevgiliyi Kıskanmaktan bahsetmiyorum,bazılarının kıskançlık içine işlemiş) ,
insanların mutluluğunu çekemeyen ve mutsuz olmaları için ellerinden geleni yapanlar,
Konu hakkında hiçbir bilgisi olmamasına rağmen yorum yapıp boş konuşanlar,
Sevgilisi olunca arayıp sormayan "arkadaşlar"
nefret ettiğim insan tipini oluştururlar
(bkz: türk tipi)

kesinlikle..
geveze,ağzından çıkanı duymayan ve laftan anlamayan insanlar.
Yobaz çomar.
Herkesin bencil ve terbiyesiz olduğunu bilir yine de severiz birbirimizi.
Kafir ve türevleri.
(bkz: sapyoseksüel) insan tipi.
Her davranışınızın altında aklınızın ucundan bile geçmeyecek anlamlar arayan,
her sözünüzü, yaptığınız her işi işgüzarlıkla saptırıp suizanla sorgulayarak orasından burasından çekiştiren, sözlerinizi ve davranışlarınızı eğip büken,
Orasından burasından akla hayale gelmeyen anlamlar, satıraltı mesajlar icat eden ve bu uydurmaları, sanki kutsal kitaptan okuyormuş gibi emin ve ısrarcı olabilecek dirayete ve arsızlığa sahip olan lanet insanlardır.

Suizan sapsız bıçaktır.
Tutanın elini, tuttuğunuz göğsünü kanatır.

Ve döner dolaşır sahibini almak üzere geri döner.
Senden aldığını sana satan insanlardır.
Bunlarla sadece ben karşılaşmıyorum değil mi?
Ukala, bencil, çıkarcı ve yüzsüz insanlar.
insan da hiç birşey yoksa birazcık utanma olmalı.
Karşı tarafın başarısını takdir etmek yerine yeren insan.
tam olarak bu..

görsel
buraya uzunca listeler halinde yazmicam bu tur özellikleri bünyesinde bulunduran çok siyasetçi var.
bencil ve narsist, farklı düşünenlere saygısı olmayan insanlar. (bkz: nefret edilen insan tipi)
Hak etmediği ve bunu bildiği halde araya adam sokup iş gördüren tipitip. Hiç hazzetmem bunlardan. Çok samimi olduğum birinden böyle bir işe kalkıştığı için anında selamı sabahı kestim.

Bu dünyada hak gözetmeyen her haltı yer.

edit:imla
Herşeyi biliyormuş, her konuda fikri var gibi konuşan insanlardan nefret ediyorum. Ya kardeş bir insan her konuda iyi(!)mi olur. Bilmiyorsan sus. Bu kadar basit.
bencil insanlar.

eövvet yine siz.
Her şeyi bildigini sanan, ben biliyorum bu konuya da yorum yapmaliyim diye her konuya atlayan, bütün muhabbette de dikkati kendi üstüne çekmeye calışan mal insan tipi.
kesinlikle bencil ve kibirli insanlar. kendilerini her şeyin merkezinde ve vazgeçilmez sanarlar. aslında o kadar kolaydır ki onlardan vazgeçmek..
cahil insanlar, hani şu çomar, koyun dedikleri.
bencil insanlar, cahil insanlar, kindar insanlar. ikiyüzlüler sizi de unutmuyorum!