bugün

ağzında balgam, kıçında osuruk, elinde tespih, kıl kaplı, sarı dişli *, aptal, ağır kanlı, kötü kokan, karaktersiz olan erkek.

edit: biri eksilemiş. lütfen kimliğini bildirsin. madem çok seviyor yukardaki tanıma uygun bir erkek hediye etmek istiyorum.
dış görünüşü çok iyi olup arkadaşı yerine daha başka değerileri satan erkektir.
(bkz: eşya dolabına çıplak erkek resmi asmış erkek)
duygusuz, kalpsiz erkek modelidir kendisi. dış görünüşüne özen göstermekten iç görünüşüne vakit gelmemiş, tamamen bir vakit kaybı olarak kendini geliştirmiş erkektir.
ezik erkek.
mükemmel olmayan erkek modelidir. hanım kızlarımız bir noktadan sonra, bıredden bekıma, eştından kaçıra nefret edebilme yeteneği beslerler. ilk fırsatta soğur, yıllar yılı nefrete dönüştürürler.

ha şimdi diyeceksinki hiç mi adıyla, şanıyla, gururuyla anılan erkek yok? var tabi. değerlendirene..

edit : imlâ.
abazan erkek.
(bkz: aa benim lan bu)
(bkz: aa bu benim lan esprisini hep yapmak istemis olmak)

edit; lan beni benden daha iyi mi tanıyorsun da eksiliyorsun.
başka birine aşığım diyen kadına ilanı aşk edip kadın başka birine aşık oldugunu yineleyince öfkeden çılgına dönen , aşk ilanına bi süre daha devam ettikten sonra g. yemediğinden mütevellit ben başka birini buldum diyen , bundan sonra da ayak altında dolanmakta sakınca görmeyen ezilesi böcek adam modeli.bunları gördüğün yerde görür görmez ezme suretiyle yok edeceksin.
her boku bildiğini sanarak hava atan erkektir.
kızların yanında artislik yapmak icin laf sokma yarısına giren ezık modeller.
(bkz: yavsak erkek)
(bkz: top model) *
pis kokan saçı sakalı birbirine karışmış bakımsız, agzında sakız olupta saygısız bir şekilde cak cak çiğneyen iki lafından biri küfür olan erkekler.
tarçınlı havuçlu kekle kız tavlayandır.

nefret etmemle birlikte ıssız adam olma yolunda, annemden kek yapma dersleri almaktayım.
kızsız adam modelidir.
arkasına güvenip millete artislik taslayan erkeklerdir. bu tür erkeklerden kız- erkek farketmeden herkes nefret eder.
konuşmasını bilmeyen erkeklerdir.
sevgilisinin arkadaşına asılan erkektir.
sevgilisinin abisine asılan erkektir.
merhaba ya da nasılsın denildiğinde suratınıza bön bön bakan erkek modelidir.
her şeyi çok iyi biliyormuş gibi davranan, haksız olduğunu kabul etmeyen ve her tartışmada üste çıkmaya çalışan erkektir.
her fırsatta kadınları, kadın beynini, kadın düşüncesini ve kadınlara dair şey şeyi aşağılamayı görev edinmiş, ancak buna rağmen anasının sözünden çıkamayan çelişik erkek modelidir. bu da sadece bir tanesidir.
cimri erkek.
kendini bişey sanan, diğer insanları aşağılaktan büyük zevk alan, bencil, dünya kendi etrafında dönüyor zanneden insansıdır.
(bkz: josef fritzl)*