bugün

aşırı fenerbahçe sevgisi ve galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışları ile kırıcı olan yazar. bir de anelka' nın, nobre' nin elle kolla attığı golleri, galatasaray' ın ofsayt diye kesilen buz gibi ataklarını, kale çizgisinden elle çıkartılan toplarını unutup 2005 - 2006 şampiyonu fenerbahçe diye bir şey icat etmiş kendisi. aklın yolu bir, o sezon galatasaray' ın nasıl doğrandığını unutan herkes o sezonun maçlarını bir izlesin bakalım. sonra böyle komik iddialar ile çıkmasın ortaya.
mutlu ama uzak olsun bu yazar. sevmedim kendisini.
https://m.uludagsozluk.com/e/40755263/

Herkes önünden yesin bir zahmet.
Bu yazarın açtığı her başlığa entry gireceğim bundan sonra, yoksa başlık tutmadı diye şehit çocuğu için bile iğrenç şeyler yapıyor.
(bkz: hande erçel in çıplak görüntüleri)
(bkz: primden kafayı yakmak)

büyük ihtimalle, başımızı öne eğip; püü biz ne duyarsız it köpek insanlarız. sağol usta uyandırdın bizi, dememizi bekledi.

samimi bi çalışma ama olmaZ.
tayyibe hakaret edenleri şikayet etmek marifetmiş gibi bir de bununla övünen tayyip putçusu. azerbaycanda böylelerine suka diyorlar. bir de besiktaşlıymış galiba, olmaz olsun böyle beşiktaşlı sana başakşehir yakışır.
(bkz: beyin özürlü bir mal)
görsel

görsel

(bkz: kripto fetocu)
(bkz: yavş aktroll)
(bkz: hayallerde yaşayan bir ibne) *
(bkz: işgal artığı)
https://m.uludagsozluk.com/e/41384937/
bu hıyar böyle demişti :
"o seçim binali bey'in hakkı. yediler gül gibi adamın hakkını "

şimdi soruyorum sana :
800.000 fark yeterli mi ?

(bkz: göt olmanın dayanılmaz hafifliği)
görsel
--spoiler--
türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi spor kulübü. 20 yıldır birilerinin kaktırmasıyla şampiyon olanlar bilmez.

--spoiler--

1999 yılındaki şampiyonluk sayıları:

Gs-13
Fb-13
Bjk 9+2
Ts-6

Kimin kimi kaktırdığını bilmem ama galatasaray, neflodi lavuğuna iyi kaktırmış.

Not: sen kimsin de sana takacağım ?
1 ay sonra baba olacak adamım.

Senin gibi işgal artığı, kripto fetocu, atatürk düşmanı ve götveren bir ibneyi (gayi ) görünce lafı sokup sokup çıkarasım geliyor.

Lafla cevap veremediğine ve cinsel espri yaptığına göre iyi sokmuşum sana koçum !

Not 2: eko reis'in 800.000 farkı yetti mi ?

Not 3: işgal artığı bir puştsun.
As 20: aşağıya konuş.
Sesin gelmiyor pek ?
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

görsel

görsel

görsel

Tanım: "ergenekon terör örgütü" diyen gizli ağlak vaizcidir.
futboldan anlamıyosun reis. kasma bu kadar.
--spoiler--

kısmen vatan ve islam düşmanı barındıran oluşum.

haksız yere içeri atılan vatanseverler, ulusalcılar hak ettiği özgürlüğe kavuştu.

ama maalesef vatan hainleri, türk düşmanları da beraberinde çıktılar dışarı. keşke ayıklansaydı biraz. sırf feto yaptı diye gözü kapalı verildi bu kararlar.

şimdi bu aşağılıklar yine havlamaya devam ediyor.

--spoiler--

(bkz: kripto ağlak vaizci)
te malatya'dan bana kilolarca gün kurusu kayısı göndermiş kardeşim.

gece vakti nasıl karnım acıktı, hanım da ekmekleri saklamış yine 6-7 tane gömdüm peş peşe içim yanıyor şu an.
görsel
Sözlüğümüzün yazarıdır.

Sponsorlarının amk.
Çakma fenerli.
görsel
Bilge kişilik.
yedinci nesil silik.
güncel Önemli Başlıklar