bugün

bir soru.

çünkü kendimi yeni bir ilişki için hazır hissetmiyorum.
Bunca insan yalnızken, neden bunca insan yalnız ?
Kaybedenler kulubü.
Şimdi ben rahat insanım açıkçası yanımda biri olup olmamasını fazla umursamiyorum bana bı kız bakıyor görüyorum bende ben bi adım atsam hemen atlicak ama istemiyorum moruk kafam rahat olucak benim ilerde düşünürüz ciddi birşeyler yani.
Param yok, param olmadığı için dışarı çıkmak istemiyorum. Gerçekçi düşünüyorum malum millet hayallerde yaşamayı seviyor var da var amk. Evet.
Yalnızlıktan memnuniyetsiz olmadığım için.

Mutlu etmeye çalışacağım birisi olmadığı için.
Beni mutlu edecek birisi olmadığı için.

Daha rahat hareket edip dusunebildigim için.
Kadınlar p*z*v*nk, erkekler de *r*spu olunca iş başa düştü cancağızım.
Kendi seçimim. Yeterince kazık yedim ve artik kazik yememeyi ogrendim onun icib yalnizim. Salak yerine koyulup kullanilmaktansa boylesi gayet guzel.
Gereginden fazla guzel duygular besliyorum ama bunlarin birini dahi dile getirecek cesaret bulamadigim icin kalbimde kendi basima yasiyorum.Bazi anlarda bana bile yer kalmayacak kadar cok seviyorum.Bu yuzden yalnizim.
Anlaşılmazım. Kendim dahil içinde boğulduğum bir gizemim. Kalbimin bir yanında insanlar karşı nefret varken, bir taraftan da elim uzanıyor. Boş kalacak bir el.
deli olduğum için!
anlaşılamayan ruhlara deli demek adettendir.
yalnızız be oğlum işte. sevilmeyi hakeden insanlar hep yalnızdır çünkü bütün sevgiler değerler haketmeyen piçler için harcanır, bize sapı kalır.
çünkü kızlar henüz beni keşfetmedi.
Şu an yanımda Birlikteyken de tek başımaymışım güveni veren, benim bir parçammış gibi olan, birlikteyken yalnız kalabileceğim kadar huzurlu, tamamen benim gibi biri olmadığı için.
belki de bunu hakediyorum.
çünkü mesaideyim. iş bitince dünyanın en zengin insanı oluyorum.
Çünkü insanlar çok şey.
Şey işte.
Mümkün mertebe kendimi her alanda geliştirmeye çalışıyorum. Meriç'ler gizem'lerle niye tartışmış dinlemeye vaktim yok.
yalnızlığı daha iyi icraa ediyorum belki de o sebepten. bir alan , bir durum olsun başarılı olmak isterim herkes gibi. ve bende, yalnızlık konusunda son derece başarılıyım. başarısız olmak istesem de ve istiyorum da ama bu böyle.
asosyal olduğum için. dışarı çıkmam lazım.
arkadaş edinirken çok fazla zorluk çekmem normal şartlarda.
Ya başkasını seversem
inan o zaman seni hayatım boyunca affetmem.
yalnizligi seviyorum.

en azindan boyle daha iyi olduguma kendimi ikna ettim.
Herkes yalnız. Yalnızlık da bir ihtiyaç.
Valla ben de anlamadım. Çirkin de olsam boyum posum yerinde elhamdülillah, az buçuk aklım fikrim de var. Ben de bilmiyorum yani, vardır elbet benim anlayamayacağım bir sebebi hikmeti.
kimseye tahammül edemiyorum.
Açık sözlüyümdür ve doğrucuyumdur kimse kolay kolay sevmez beni ihtiyacım da yok zaten.. sevmeyin bana ne yalnız iyiyim ben
güncel Önemli Başlıklar