bugün

kendimi sevdirmeyi bilemedim sanırım...
valla çok sevdiler ya.

bana göre değil sanırım burası, iyi forumlar arkdşlr.
oğlum ne depresyon bi ortam burası ya. girdim ilk gördüğüm şey bu başlık oldu, yıkıklık canımı sıktı, gidiyorum.
Sanırım cok rahat olduğum icin. Herşeyi konuşabildigim icin. Saygısız olmadığım, insanların özel hayatına saygı duyup kısıtlamalar getirmediğim icin. Sanırım ooo bu kiz yormaz takılırım ben bunla diyorlar.
Sevmedikleri için.
ortamlarda adından sıkça söz ettiren havalı çocuk değildim ve zengin de değildim.
o bu değil de sözlüğü çok özlemişim.
Çünkü hep çok sevdik..
zamanında sevildik herhalde de fırsatları kaçırdık diyelim.
beni alakadar etmeyen sorunsaldır. sevildim hemde çok ama ne yazık ki aklım başkalarına kaydığı için o sevgiyi de çöp ettim.
Doğru şekilde sevilmedim. Ya da sevildiğimi sanıp aslında hiç sevilmedim bilmiyorum. Ama yersiz sevgi de ayrı yoruyor.

O sevsin istedim. O da sevmedi.
Dürüst ve beklentisiz olduğum için.
Gurursuz bi asalak olsaydım çok sevilirdim ama kendi ayaklarımın üzerinde olmanın huzurunu yaşıyorum.
Ne yapsam sevmediler.baskalarinda ne bulmuşlardı onu bilmiyorum.
gecenin 3:30 unda hortlatılmaması gereken başlık.

yapmayın bunu.
Çirkinim.
Fazla dürüst olduğum için.
Adalet. 1 kere sevilip değerini bilmeyince böyle göt gibi kalıyorsun ortada. Kalıyorum. Kalıyorlar ya da. Kalıyoruz.
Sevemedim ki sevilebileyim...

"sevmeden sevilemezsin..." .

- Vaftiizci yahya -
insanın kendisiyle yüzleşmesini sağlayan acı bir soru bence bu.
sevildim aslında. ama beni seven kişileri ben sevmedim. insan her zaman ulaşamadığına ilgi duyuyor. şimdiki zamanda sevgi diye bir şeyin gerçekten yaşandığına da inanmıyorum zaten. herkesin farklı, enteresan bir ruh hali var. aşk, sevgi bence çok eskide kaldı.
ona sormak lazım. bir anda terk eden o .
Orospu çocugu olmadığım için. (bkz: siken sevilir seven sikilir)
Daha kendimi sevemedim ki birisini sevebileyim. Kimseyi sevemediğimden sevilemedim de.
Sevilmedim, kendimdim çünkü.
Çünkü onun hayatına o kadar sahte insan girmişki, o kadar kötü insanlar tanımışki, hiçbir zaman inandıramadım onu samimiyetime.

Sevilmedim, gerçek sevdim çünkü.
Hiç sevilmemiş oysa ki, sevmenin ne demek olduğunu unutmuş kurban olduğum.

Çok incitti, çok kırdı ama hiç duymadı ve görmedi.
Vazgeçme vakti geldide geçti bile. Geçtiği yerden vazgeçme vakti artık…
yılmaz erdoğan ucundan değinmişti yağdıkça şiirinde

--spoiler--
ben sevmeyi beceremedim
belki de sevilmeyi
benim sevmeye engel evcil acılarım vardı
--spoiler--

beceri işidir yani sevilmek. bir eylemdir, eylemi başkası yapar ama sevilmek sevenin değil, sevilenin becerisidir. becerebilene ne mutlu.
Tek sebebi aracımın modelinin düşük olması ve çiftçi olmamdı.