bugün

yaş 25'i geçtikten sonra sıkça maruz kalınan soru.
cogu sorumluluk alcak gotu olmadıgı icin evlenmiyor.. sevmek her babayigidin harcı da degil ayrıca..
önceki akşam, benim yazıkta, eski arkadaşların bulunduğu bir içki masasında tayyibin bahçeliye sorduğu soru.
devlet abinin " ben böyle iyiyim panpa, çak!" diyerek sol elini kaldırmasıyla gülmekten altımıza sıçtık. mevzuya fransız kalan ekmele olayı anlatmaya çalışan arınç daha çok güldürdü tabi.
+neden hala evlenmiyorsun?

-evlenilecek kız mı var?
çünkü çapraz kurları bile günü gününe izlemeyen statik katlı kur rejimi bizim için çözüm değil, çünkü jüpiterin özkütlesi güneşten daha küçük, çünkü ayrılık sevdaya dahil anlıyor musun?
Yaş erdikten sonra mutlaka duyulacak soru cümlesi.
hatun bul evleneyim diye cevaplanılan soru.
basit bir açıklamadan sonra "peki sen niye evlendin?" sorusu sorularak karşıdaki düşünmeye sevkedilebilir.
Çok cimriyim. Birine 1 lira bile verirken on kez düşünürüm.

Lan sapık mıyız biz. Seks yapmak uğruna evlenelim. Haftada bir gelir kadın dediğin indirir gider. Koduğumun evli sapıkları. çareniz yok evlenmekten başka.
Sık sık şahsıma sorulan soru..
Hayir beni evlendirip ne yapacaklar acaba onu merak ediyorum.
Herkesin sürekli yaptığı şeyi ben neden tekrardan yapayım. sen evlendin bak. bir halta yaramadığını gayet net gördük. yıllardır göre göre ne diye bende arkalarından atlayıp kendimi yoruyum.
bir imza için yormayın beni... dediklerim ve tepkisizce anlaşılmadığımı anladığım çok oldu.
Evlenecek adam yok sözlük.
Atanamadim.
ikizler burcu bir kız bulamadım.
Psikolojim elvermiyo.
Harika yemek yapıyorum. Çok rahat bir işim var. Yalnız yaşamayı seviyorum. Uzun süreli bir ilişkiden çıkıp çok yıprandım vs.

Sanırım yalnız öleceğim.
paramız yok.
Hava cok soguk bi de cok useniyorum.
Bi Erkeğe soruyosanız cevabı basittir. Çünkü tipsizdir tipsizliğine kılıf uyduramaz binbir çeşit bahaneler sallar.

Bütün yakışıklı erkeklerin erkenden kapılmış ve evlenmiş olmasından anlaşılıyo zaten.
bilmiyorum. herhalde korkuyorum evliliği yürütememekten.
gereksiz sorudur görsel
Kafa dengi birini bulamadık amk ne yapalım.
bilmiyorum. herhalde korkuyorum evliliği yürütememekten.