bugün

Neden.?
Çünkü insanların değer yargısı. Çünkü dış görünüş bilinçsiz yetersizlik seviyesi.
Cunku gozlerimiz var.
Sikimizi kaldıran en önemli etken dış görünüştür. Özellikle de dolgun memeler ve kalçalar aklımızı başımızdan alıyor.
görme yetisi ve beklentilerle alakalı durumdur. insan karşısındakinin yüreğini düşüncelerini göremediği için karşı taraf hakkında bir yargıya varmayı görünüş itibarıyla yapar.
ruhlar aleminde yaşamıyor olmamız belkide *
Çünkü ilkin "Kendine özen gösteren bana da özen gösterir." mesajı verir karşısındakine.

Sonrasıysa; bizimle alakalı değil...
çünkü biz zavallı yaratıklarız. aciziz, haz meraklısıyız, zevke erdemden çok önem veriyoruz. bu sadece insan cinsiyetlerine bakarken değil hayatta yöneldiğimiz her şeyde böyle. daha kaliteli mal yerine daha estetiği seçme huyumuz var.
doğanın acımasızlığı insanlar arasında da geçerli elbette.
cunku gen bencildir.
Estetik . insan da egolu bir varlık . Fazla kafa yormaya gerek yok arkadaşlar çirkinseniz kabullenmeniz , farklı bir yolda yürümeniz lazım . O kişi kolay yollardan geçerken , sen zorlanacaksın tabii .
ilgi uyandırmak amacıyla.
çünkü freud buna libido der. garip bir durum lakin gerçekler böyle, dış görünüş insanı çeker. hem, güzel olmanın, tatlı ve şirin olmanın yanı sıra; sempatik olmak tüm saydıklarımı karşılar. herkesin hoşuna giden özellik farklıdır tabii ki de.
Doğal bi durumdur. Niye bakmayayım ki. Ama çok kasmam. 10 üzerinden 6 6,5 verebileceğim bi hatunsa yeter. Huyu da güzelse tadından yenmez.
Ne kadar ben insanın içine bakıyorum desek de
Görünüşünü beğenmediğimiz birinin karakterini merak etmiyoruz. Bu hep böyledir.
çünkü, karşınızdaki insanlar sizi ne kadar tanıdığını bilemez.
ama her an dış görünüşünüzü bilir.
Çünkü, insan kıyafetiyle ağırlanır, davranışları ile uğurlanır.
bkz: vahşi kapitalizm
Çünkü insan evladının ilk izlenimi ve ön yargısı dış görünüşe dayanır.
Bunu iyi şekilde geçiştirmek, hatta mümkünse karşıdaki şahsın sizi beğenmesini sağlamak ikili iliskilerde bir adim önde olmanızı sağlar.

Kapitalizm ile alakası yok. Kapitalizm sadece bunun ekmeğini yer.
Kime sorsan "Önemli Olan insanın iÇ Güzelliğidir" der Ama insanoğlu işte; DIŞINI beğenmediği birinin iÇiNi MERAK ETMEZ. maalesef.
Çünkü kadınlar şekilcidir sevgili dostlarım. Ayağına vuran bir ayakkabıyı giyer misin ? Giymezsin. Peki kadınlar giyer mi ? Giyer. Gayet basit.
Dışını merak etmediğin bir şeyin içinide merak etmezsin sanırım.
Bu sadece insan dış görünüşüne indirgenemez. "Estetik" her alanda her konuda kendini önemli hale getirir. Yapılan her şey en basitinden masa düzeni bile göze hitap etmelidir ve hoş görünmelidir. Görünüşü hoşunuza gitmeyen bir meyveyi almazsiniz. Yani sadece insan iliskilerinde degil, aynı zamanda her konuyu etkiler görünüş.
çünkü; büyük üstad, ünlü düşünür recep ivedik’in de dediği gibi “ama ruhlar aleminde de yaşamıyoruz.”
genetiktir.
insanlar dış görünüşe göre karar verir genelde, hayvanlarda öyle.
öyle *ayh karakter önemli* safsatasına inanan kalmadı dünyada.

Özellikle kadınlar dümdüz dış görünüşe göre o kişiyle yatip yatmamaya karar verir 5 sn içinde.Bilinçaltı.
güncel Önemli Başlıklar