bugün

denizli'de kurulmuş müzik grubu. tam olarak tarzları hakkında net bir şey söyleyemiyorum zira her türlü müzik çalıyor bu adamlar. mezdeke bile çalıyorlar gitarlarıyla.

çok eğlenceli bir cover performanslarını paylaşmadan edemeyeceğim:

http://www.youtube.com/watch?v=UXhblXrdu38
birkaç yıl önce lise konserimiz için askeriyenin bandosunda bizi çalıştırmıştı necati abi. şimdi çok eğlenceli bir grup kurmuşlar ve kaliteli müzik yapıyorlar. çok iyi yerlere geleceklerine inanıyorum.
kurtlar vadisi ekibi.
gayet güzel söyleyen ve şaklabanlık yapan kişilern toplandığı bir varklıklar oluşumu, canlı dinlenmeli.

https://www.youtube.com/watch?v=LlhGIrsIUow
canlı performansını geçen hafta tecrübe etme şansı bulduğum yaratıcı,orijinal ve inanılmaz bir enerjiye sahip grup.
komik bir gruptur.. asil isi saykolar yapar..
bugün paü rock grubunun düzenlediği etkinlikle pamukkale üniversitesi kongre ve kültürde sahne almış olan gruptur, denizliliymiş kendileri de.
geç farkettiğim güzide gruptur. bir dünyanın en güzel en benim kızı derler mesela. işte o kadar. var olun.
Malesef geç keşfettiğim güzide gruplardandır. Nothing else matters for denizli adlı videoları ile kalitelerini ortaya koymuşlardır. Asıl işi saykolar yapar. Dinleyiniz efenim.
Teşekkürler makina.
necati skywalker diye okudum gece gece töbe est.
ileride çok iyi yerlerde olacağına emin olduğum, canlı performansına gidenleri eğlenmenin dibine vurduran rock grubu.
buralar değerlenir eğer grubun adını youtube a yazmaya üşenmezseniz. 2 dakikanı almaz sonra fanı olursun. elektro bağlama ile solistlik yapan bir rock grubundan bahsediyorum. çok orjinaller ve sahnede doğal hareket ediyorlar. basçı ve gitarcı arkadaşın atışması beni baya güldürdü. neyse tavsiye edilir...
ikinci albümleri olan mütemadiyen, mart başında hayko cepkin prodüktörlüğünde dmc etiketi ile çıkmış grup. ama ne bileyim, ben pek sevmedim sanki ilk albümleri daha bir lezzetli, daha bir hareketli idi. bu albüm daha bir ağır olmuş.
Canlı performanslarını taktir ettiğim Denizlili Efsane
grup.