bugün

Yanardönerliğin vücut bulmuş hali.
Ailecek iktidar fetişistleriydiler... Kim güçlü etrafında mutlaka bulunurlardı... Gazeteleri vardı bi aralar, kupon karşılığı ayağıyla baya düdükledilerdi milleti...
hiçbir zaman dürüstlüğüne ve samimiyetine inanmadığım yakala, fırsattçı, iki yüzlü, karateri erozyona uğramış gazeteci hatun seni hiç sevmedim ölürsende allah rahmet eylesin diyebilecegimi hiç sanmıyorum.
sahi bir nazlı ılıcak vardı noldu?
son hali nasıl acaba?
zindana girmeden önce epeyi yaşlanmıştı.
şimdi bitik, perişan, acınasıdır.
çok ağlıyor mu acaba? hiç unutmam bir tartışma programında nagehan alçı'yı ağlatmıştı, resmen gözlerinden yaş gelmişti. deli gibi fetö'yü savunuyordu, ölümüne.
nagehan bir türlü ikna edememişti bunların alçak bir paralel devlet olduklarina.
şimdi ikna olmuş mu acaba?
çok geç, maalesef...
mübbet hapis cezası almış.

http://www.haberturk.com/...-karar-bekleniyor-1840173
daha da beter olmasını dilediğim kişidir.
Sokak lambası misali herkese yanardi bu hanimimsi. Müebbet yağmaz, çıkar ama günahım kadar sevmem de uzulmem de yaşadıklarına. Bir de türkiye de anayasayı ihlal edene müebbet mi veriliyordu dostlar? Eğer öyleyse yönetim kanadı topyekun hapse girerdi. Neyse hadi iyi uykular.
alcak bir fetocu hakettigi cezayı almış.
altan kardeşlerle birlikte fetö güdümlü, balyoz,ergenekon gibi
kumpasların basın ayağıdır.
keser döner sap döner.
(bkz: daha karpuz kesecektik)
oğlunun son dakika taklaları işe yaramadı anlaşılan.
(bkz: afedersiniz fetöcü).
oy verdiği, sürekli desteklediği akp tarafından müebbete mahkum edilmiş kullanışlı liboş.

zamanında çok söyledik, islamcılarla iş olmaz, gün gelir ilk sizi satarlar dedik dinlemediler. kemalizm nefreti, asker düşmanlığı yüzünden mantıklarını yitirdiler. ergenekon, balyoz saçmalıklarını savundular aylarca, olmadık hakaretler, laflar ettiler.

sonuç?

tıpkı altan gibi darbeye karşı olacağım diye yanladığı tiplerin darbeye kalkışması gibi bir ironinin içine düştüler.

yazık...
Bugün ağlayarak savunma yapan tetikçi.

Özetle kandırıldım demiş.
Sürüm sürüm sürünesice . Layigini gec olsada bulmus .
Beni çıkarın ühü ben yaşlıyım ühü diye ağlayan teyze. Beter ol selamlar.
ergenekon kumpasının aktörlerinden nazlı ılıcak denen hain, merdan yanardağ'a "hadi, beraat et de görelim" diye tehdit ediyor.
ilahi adalet yerini buldu.
diğer tüm kumpasçılar da ilahi adalet pençesine düşecek.
http://www.youtube.com/watch?v=dDpFqTDDvqA
23 Şubat 2016 tarihinde attığı twette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a
hakaret ettiği gerekçesi ile 1 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılmıştır.
"Devletin güvenliğine ilişkin gizli kalması gereken bilgileri açıklama" suçundan 5 yıl 10 ay hapis cezası almış.

https://www.posta.com.tr/...0-ay-hapis-cezasi-2083775
merve kavakçı'nın kankası.
an itibariyle ortadan kaldirmaya tesebbus ettigi cumhuriyetimizin baskanina kopek gibi yalvardigi mektup basina sizdirilmistir. mektubu yazdigi kagitta sumuk ve salya lekeleri oldugu da kulislerde konusulan bir detay.

sikiysa beraat et nazoo ahahhahah.
Zihniyeti zaten yıllardır iktidarda olmasaydı amenna denilebilirdi af dilemesine.
Nagehan kaldığı yerden devam ediyor şarlatanlığa.
fetö sayesinde oğlunu uşağını zengin et. ülkeyi sömür sonra düşmanlık et, sonra da fare gibi yalvar. işallah hepinizin sonu aynı olur.
emir gelmediği için şerefiyle bile intahar edemeyen yüzsüzlerden birisidir. kumpaslarda nasıl savunduğunuzu unutmadık, nasıl kul hakkına girdiğinizi unutmadık.