bugün

takdir ettim bak şimdi bu kadını..ama yine de başka bir cesur kişilik beklemiyorum çıkıp da oyumu hdp ye vereceğim diyen..dediydi dersiniz..
benzetildim (!). ama guzel kadinmis olabilir.
her devrin insanı tipler vardır..nazlı ılıcak bunun tam karşılığıdır..
(bkz: bir apaçi ağlıyor)
(bkz: yargılanacaksınız)
Bir kadının yüzünden ancak bu kadar kotuluk akar, bukadar tiksindirir.
Şerefi var mı bilmiyorum.
gittiği yeri batıran düztaban .
çoğu insanın sevmemek için yeterli bahanesi olan kadın. dinlendiğinde entellektüel, başarılı ve kaliteli.
Her devrin kadınıdır kendisi.
Her sikin altına yatabilme potansiyeliyle ünlüdür. Parasını veren rahatlıkla satın alabilir.
Yıllardır medyanın dışında olmalarına rağmen hala bu kadar parayı nereden bulabiliyor merak ettiğim gazeteci.
bu kadini kim okuyor, kim dinliyor veya soylediklerini kim samimi buluyor gercekten cok merak ediyorum. annesi olsa bile çoğu kişi böyle bi tipi huzurevine bırakır kaçar.
R ye takmış gazeteci.

daha önce akp milletvekili adayıydı,her yerde akp ve rte şakşakçılığı yapıyordu.

Bugün, 40 yıllık muhaliflerden daha muhalif.

çok değişik kadın be
güzel bir bayan. açık ve net.
Bu cemaat bu kadına ne verdi de bu kadar ölümüne arkasındadır anlamak gerçekten zor. Zira adamların yaptığı hukuksuzluklar, torpiller, soru çalmalar vs. ayyuka çıkmışken, halaa cemaate toz kondurmamak nasıl bir ahlak gerektirir bilemiyorum. Gerçek hukuk herkese lazım, hukuksuzluk yapan, zulmeden bir gün aynı muameleyi elbet bulur.

tanım: cemaat aşığı gazeteci
Yeryüzünde cinsi az bulunan bukalemunlardan.
Cemaatçi abla. Türkiyeden gitse de rahatlasak.
zamanında akpye şakşakçılık yapan, akp ile cemaatin arası açılınca 180 derece dönerek akpye muhalif olan, bu yüzden rtenin damadı berat albayrak yönetimindeki sabah gazetesinden kovulan fetoşun nazlısı.
yanlış ata oynamış apla.**
yalnız takdir ediyorum.

eğer ortada bir kaseti bir saklı gizleneceği falan yoksa gayet de başladığı yerde ana akıma karşı duruyor kadın.

en son can erzincandiye bir kanalda mı ne gördüm.

nereden nereye dedim.

vay be.
zaman zaman her ata oynadığı için çok da farketmez ya. *
su ne tarafa akarsa tiplerindendir.
(bkz. mehmet barlas)
bu sarkık memeli hala yaşıyo galiba akp yi bırakt,ı hdp li oldu şimdide mhp li olmuş galiba.
güzel bulanların kapatılması gereken yüze sahip fetocu kadın.
(resim:#1)
Fotoğrafını ekleyelim, ismen hatırlamayan belki cismen hatırlar.
Neredeyse kendi oğlu tarafından linç edilecek.

iste akp li olmak böyle bir şey. Sadece köprüde asker linç ettirmez yeri gelir ananı bile linç edecek duruma gelirsin. Bence haplıyorlar bunları. Net.
güncel Önemli Başlıklar