bugün

Gamsız....
sevilerek.
Bir soru.
Evet şeyettim formatı eyledim viran, hatta hayırlı forumlar bana afedersin.
Bazen olur öyle...

Hehhh ne diyordum?
Tarzımla stilimle yaşlanmak isterim, örgü yelek giymeyeceğim arkadaş, zorla mı?
Sırf artık yaşlıyım nasılsa diye, ağzıma geleni söylerim, çemkiririm, zırvalarım diyen o irite edici yaşlı tayfadan da olmam.
Deli gibi okurum, sağlıklıysam gezerim, aşık olurum, eğlenceli biri olurum beee, milleti sinir etmem. Ahhh bi gelse de iki lafın belini kırsak diyen genç arkadaşlarım olur benim. klasik Yaşlıları çekemem. Delileri severim.
Tişikkirler. Iyi günler.
Yaw niye esra erol' da koca arayanlar gibi yazdım ki ben şimdi.. Tövbe tövbe..
Yok lan 50 yıllık kalkınma planımda evlilik filan yok.
görsel
zengin bir şekilde.. Diş olmasa da olur.
görsel
Beyle.

Psiqanaliz seven qıslar eqlesin.
ileride olacak torunlarimı severek onlara bol keseden harçlık vererek. örnek alacakları bir dede olarak.
Erken yaşta ciddi sağlık sorunları yaşamadan, erkenden çökmeden, en önemlisi mental sorunlar yaşamadan, öldüğüm gün de dahil kendime göre geziyor olarak yaşlanmak istiyor gönül...
Hayat arkadaşımla
görsel
Kimseye muhtaç olmadan.
Yaşlanmadan gideyim ben ya, çok bile durdum.
cevabı benim için "sağlıkla" olan soru.
Ben onunla yaşlanmak isterdim hepsi bu...
Bir şahidin yoksa yaşlanmanın ne anlamı var?
Şahit...
Hayatımız boyunca attığımız bütün adımlara şahit olabilecek bir kişi. Bizi sevecek, yeri geldiğinde kızacak, zaman zaman eleştirecek, başardığımızda tebrik edecek, başarısızlıklarımızda ise üzülme diyecek bir şahit.
Bir şahit isteriz çünkü varlığımızın değerli olmasını isteriz. Bir şahit isteriz çünkü başardığımızda takdir edilmek isteriz. Sigarayı çoğalttığınızda sizinle kavga etme pahasına, o paketi alıp ortadan kaldıran bir şahit.
Size birşey olmasından korkan, kendisini sizsiz bırakacak olmanızdan dolayı size kızgın bir şahit.
Bir şahit isteriz hayatımızda.
Çünkü insan denilen varlık, kimseye ihtiyaç duymadan yaşayıp-ölebilecek bir donanımlar bütünüyle meydana gelmesine rağmen asla yalnızlığı kabul etmemiş, benimsememiş ve onaylamamıştır.
Yaşarız çünkü, bunun birileri için önemli olmasını isteriz aslında.
Bu sebepten Ben,
yanımda elimi tutan ve benden o halde bile vazgeçmeyen bir şahit ile yaşlanmak isterdim.
sevdiğim şeyleri yaparak.
Sağlıkla.
Bir koyda... Tekneö önümde.. Bir şezlonga uzanmışım..

Gerçi bana uzak değil bunlar emekliliğe 10 sene kaldı..
Eskimeden.