bugün

Yine etrafımda kimse yokmuş kocaman dünyada tek başıma kalmış gibi.Ağlama krizlerim başladı.
intihar edemiyorum düşünüyorum ama yapamıyorum.
popeyes reklamındaki terbiyesiz tavuklar gibi.
Prezervatif takmayarak.
hak ettigim degeri kimse göstermiyor malesef. iyilikte yapiyorum ama hep boyle kotuluk goruyorum.
iftarda etliekmek yiyecekmişim gibi hissediyorum.
böyle ibne gibin, puşt gibin..
Böyle herşeyden sıkılmış bunalmış hiçbir şey yapmadan öyle boş boş bir süre oturmak isteyen.
Benden başka şehirde oturan sevgilimle görüntülü konuştum. Daha doğrusu konuşmadım pek. Ama gözlerimle şiir yazdım ona. Nasıl hissedeyim....
yorgun tükenmiş hani böyle dersten geçmek için son sınavdan 110 almak lazımmış umutsuzluğu var üstümde.
hapşırınca gelen güncellenme hissi.
ihtiyaç duyduğum sorudur.

Sorun bi lan sorun, nasıl hissediyorsun diye bir sorun. iyi değilim belki, sen yaksanda sen sor belki geçer. Bir sorun. Bir görün beni. Üzgün insanları fark edin.
nasıl hissediyorsun diye sorulmuş ne kadar kötüsün diye değil. neden böyle yaptınız?
katıldığı programda cam sehpaya oturmak suretiyle kırıp yerle yeksan olan ismail türüt gibiyim..çaresiz....
yalnız, daha fazla tanıma gerek yok.
görsel
kırgın, üzgün ama bir o kadar da mutlu. mücadele edeceğiz mücadele sonrası zafer.
6S telefonumun üst camı kırıldı, bu nasıl bir şanssızlıktır ya.
iyi hissediyorum. bir şeyleri atlatmaya başladığımın farkındayım ve bunun farkında olmak daha iyi hissettiriyor.
Fatmagül'ün yengesi gibi.
Tam anlamıyla bok gibi.
Dunyanin en sevilmeyen nefret edilen insani gibi.
yıllarca çıkarttığım albümlerin parasını çar çur etmişim de sonra şöhretimi kaybetmiş eski bir popçu gibi hissediyorum.
Şu sıcakta saatlerdir dısarıdaydım işlerim vardı

En son bayılacağımı falan düşündüm otobüste.
böyle mutlu olmak istiyor ama mutlu olmak için neden bulamıyor gibi.

böyle bir garip sayın arkadaşlar.
güncel Önemli Başlıklar