bugün

öncelikle facebook hesabını çalacağınız
arkadaşınıza meydan okuyarak cs atalım mı lan diyeceksiniz. sonra arkadaşınız hırslanınca onu bir internet cafeye götüreceksiniz önce bi 10 dk facebok takılalım lan dedikten sonra yerinize geçin arkadaşınız tam giriş yaparken
sessizce arkasına geçip şifresine çaktırmadan bakacaksınız ve artık sizde bir HACKER'siniz.
(bkz: Tecrübe ile sabit)
kopyalamayı bile beceremeyen yazarların uğraşmaması gereken konu.
sessizce arkama geçtiler demeye çalışan insan çığlığıdır...

sorsan topu inşaata da kaçmıştır.
komut açıp time yazarak.
hacker olunmaz, hacker doğulur. (bkz: (#336128))
asla işe lamer olarak başlamayın.
görsel
Mr. Robot dizisi izlendikten sonra açılması gereken malum başlıktır.
(bkz: Montla sıç)
Yaz uzman tv ye kesin vardir orada.
Günümüzde 10 yaşındaki çocukların google amcalarına en çok sorduğu soru. Ardından feys nasıl patlatılır sorusu gelir.
keşke ortaokul donemlerinde ko metin 2 oynayacagıma bu tarz seyleri oğrenseydim.
Olunmaz doğulur.
seni begeneni sen beğenmez senin beğendiğini de seni beğenmediği zamandır.
Önce niyet etmek lazım. Allahım niyet ettim,niyet eyledim sıkı bir hacker olmaya. Sonra bir kaç rekat namaz,Allah yolunu açık etsin.
Merak sarıp başlamıstım
Az biseylerde ogrendim ama soyle bi durum var ogrendiklerini uygulamak istiyor insan daha fazlasini bilmek basimi belaya sokardi sanirim.
görsel
Açıklar kapanır, yeni açıklar çıkar takip etmesi zordur. Becerebilirseniz, ikna yeteneğiniz varsa sosyal mühendislik üzerine yoğunlaşmanızı tavsiye ederim. Onun dışında genel anlamda sql injection, xss, brute force gibi terimleri ve teknikleri öğrenmekle bir giriş yapabilirsiniz.
görsel
hacker olunmaz hacker doğulur.
güncel Önemli Başlıklar